Priyanka Chopra: Jam një bashkëshorte e tmerrshme

20/03/2019 - 17:52

Priyanka Chopra dhe Nick Jonas janë ndër çiftet e showbizit botëror që adhurohen nga publiku dhe ata do mbahen mend gjatë për ceremonitë e shumta të dasmës.

Së fundmi bukuroshja ka qenë e ftuar në “The View” prej ku ka rrëfyer një të metë të saj.  36-vjeçarja ka deklaruar ndër të tjera se ajo nuk di të gatuajë.

“Ai vjen nga një shtëpi e mirë jugore ku mamaja e tij gatuante gjithnjë dhe unë nuk jam ashtu. Unë di të përgatis vezë dhe kafe, kaq. Jam një bashkëshorte e tmerrshme në këtë pikë!”- vijoi të sqaronte Priyanka.

Por ylli i muzikës Nick Jonas kur ka mësuar se ajo nuk di të gatuajë i ka dhënë një përgjigje mjaft suportuese: “Mos u shqetëso vogëlushe, as unë nuk di!”

Aktorja me famë botërore lidhur me këtë është shprehur se është ndjerë shumë mirë duke theksuar se shumica e meshkujve nuk janë si Jonas.

Rikujtojmë se dhurata e parë që Nick i ka bërë Priyanka-s ka qenë një super makinë, “Maybach” që ka kushtuar plot 169,595$.  Kjo erdhi pasi kënga e tij “Sucker” u listua në vend të parë në “Billboard Hot 100”.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Londër, pasi një bankomat nisi të nxjerr para në kohën që njerëzit kalonin aty pranë.

Vetëm pak ditë më parë ylli televiziv Kim Kardashian ndodhej për një vizitë në “Shtëpinë e Bardhë” ku tregoi se ka nisur bashkëpunimin me

Ditë më parë, saktësisht në ditëlindjen e tij, Gjykata e Tiranës la të lirë reperin Stresi.

Albi Gjoka nga Durrësi, është një i ri shqiptar, që sapo ka hedhur hapat e parë të suksesit në rrugën e politikës së jashtme ndërkombëtar

Truri i njeriut mund të prodhojë 12.000 deri në 50.000 mendime në ditë, megjithatë ende nuk e dimë se çfarë tjetër është i aftë të bëjë.

Ashtu si lëkura, flokët tanë, sidomos në verë, kanë nevojë për mbrojtje nga dielli dhe hidratim.

Aktivitetet kriminale të lidhura me produktet e falsifikuara po kryhen nga rrjete të krimit të organizuar gjithnjë e më shumë të profesio

Në atmosferën e duartrokitjeve të miniserialit amerikan “Chernobyl”, ai mori një meritë të veçantë si një nga personat që shmangën një ka

Kapiteni i Real Madrid-it dhe Spanjës, Sergio Ramos, është martuar këtë të shtunë me drejtuesen televizive spanjolle, Pilar Rub

Kur Chris Quinten u largua nga Coronation Street në vitin 1989, fansat e tij mbetën zemërthyer.