Profesori italian kryen marrëdhënie me partneren gjatë mësimit online, studentët shohin gjithçka

18/01/2021 - 09:50

Gjatë një mësimi në internet me studentët, një profesor nga Akademia e Arteve të Bukura të Urbinos në Itali, vendosi një video për të përfunduar temën e shpjeguar dhe duke menduar se nuk ishte ‘online’, nisi të kryejë marrëdhënie seksuale me partneren.

Por profesori gaboi: kamera kapi gjithçka dhe të gjithë studentët e panë atë gjatë momenteve intime.

Sipas medieve italiane, ngjarja sa e pazakontë, aq edhe komike, ka ndodhur para Krishtlindjeve. Incidenti iu raportua menjëherë drejtorit të Akademisë së Arteve të Bukura, Luca Cesari, i cili thirri profesorin për shpjegime. Ky i fundit dha menjëherë dorëheqjen dhe shkroi një letër ku iu kërkonte falje studentëve.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Vajza e ministres së Shtetit për Marrëdhënien me Parlamentin, Elisa Spiropali, feston sot 6 vjetorin e lindjes.

Një nga traditat që është përhapur në të gjithë botën është torta e ditëlindjes me qirinj të ndezur.

Ka njerëz që zgjohen me zilen e parë të alarmit e ka të tjerë që rrotullohen pa fund në shtrat duke injoruar edhe zilen e shtatë.

Pallati Buckingham po fillon një hetim mbi pretendimet se Meghan Markle ngacmonte ndihmësit mbretëror.

Pas vetëm 6 muaj nga lindja e fëmijës së pestë, Alec dhe Hilaria Baldwin janë bërë sërish prindër.

Sipas mjekëve, lodhja e shpejtë dhe dhimbja e muskujve e nyjeve 75% shkaktohet nga mënyra sesi ne rrimë ulur para kompjuterit në punë, dh

Në Marsin e vitit të kaluar fotoja e një infermiereje e cila punon në një spital në Milani u bë virale në të gjithë botën.

Lëkura juaj është një pasqyrë që reflekton ndryshimet, të cilat ndodhin brenda trupit tuaj.

Dukesha e Sussex, Meghan Markle u dëmshpërblye me 450 mijë paund ose rreth 521 mijë euro pas fitores së betëjes ligjore kundër "Mail On S

Në një incident të çuditshëm, një aeroplan pasagjerësh u detyrua të bënte një ulje emergjente dhe të kthehej në aeroport në kryeqytetin s