Propozim për martesë në tapetin e kuq të Kanës

24/05/2019 - 13:42

Gjatë prezantimit të filmit, "Mektoub, My Love" në festivalin e filmit në Kanë ka ndodhur diçka e pazakontë.

Një çift misterioz ka marrë vëmendjen e të gjithëve, pasi një burrë është ulur në gjunjë dhe i ka propozuar për martesë partneres në tapetin e kuq të Festivalit të Filmit.

Gazeta britanike "The Sun" zbuloi se bëhej fjalë për manjatin çek, 65-vjeçarin Milos Kant dhe të dashurën e tij, yllin portugez të realit show Margarida Aranha, 40 vjet më e re se ai.

25-vjeçarja e veshur me një fustan të kuq ka thënë "Po", duke e përqafuar e puthur më pas partnerin e saj dhe sigurisht ky moment s'mund të shpëtonte nga paparacët.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Zbulohet bamirësja e cila i jepte Kristiano Ronaldos hamburger falas në vitet kur ky i fundit ishte i varfër dhe praktikisht bashkime dis

Pas "Bon Bon", rruga e suksesit të Era Istrefit nuk është ndalur kurrë.

Kënga shqiptare “Të ka lali shpirt” ra nga froni, pasi nuk është më e klikuara në kanalin e “YouTube”.

Të gjithë përballemi me situata stresuese që na zemërojnë duke filluar nga trafiku e deri te kolegët e punës që s’i durojmë dot.

Arkeologët zakonisht ju duhet shumë kohë që të mendohen në lidhje me atë që kanë gjetur.

Klani i Kardashian-ve dhe Jenner-ve është gjithmonë në qendër të vëmendjes.

Pasi të lani dhëmbët, të vishni pizhamat dhe të niseni për në shtrat, mos harroni të bëni dhe një gjë të fundit: të mbyllni derën.

Sytë janë mjete të mrekullueshme që na ndihmojnë të vëzhgojmë botën përreth nesh dhe të zbulojmë se çfarë do të donim të kishim në jetën