Propozimi romantik për martesë para ndeshjes së futbollit (VIDEO)

21/10/2018 - 11:52

Që Roma është një qytet romantik, për këtë nuk ka dyshime, ashtu sikurse nuk ka dyshime edhe për dashurinë që ka ky vend për futbollin.Gjëja më e bukur është kur këto dy dashuri bëhen bashkë.

Dhe kjo ka ndodhur sot pasdite, përpara fillimit të ndeshjes Roma- Spal. “Stadium Olimpik” u shndërrua në arenën e dashurisë, ku një djalosh i quajtur Romain, me origjinë nga Franca, i ka propozuar për martesë të dashurës së tij, Elodie.

Një skenë klasike; ai në gjunjë, ajo duke qarë nga gëzimi, unaza me diamant dhe një puthje pasiononte; një skenar shumë i njohur, por shumë i bukur sa herë që e shohim.

Djaloshi kishte arritur që të arrinte të gjente bashkëpunimin me drejtuesit e stadiumit dhe për disa minuta tifozët e “harruan” se kishin ardhur aty për të parë një ndeshje.

/portali DurresLajm/

Video: 
Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Aktorja e famshme Heather Locklear sërish ka probleme psikike dhe për këtë ka përfunduar në spital.

“Il Barone Rampante”, shqipëruar “Baroni mbi pemë”, është libri që ka frymëzuar që nga koha e fëmijërisë, arkitektin e famshëm italian St

Gazetari i njohur Blendi Fevziu nuk e ka ekspozuar shumë vajzën e tij të madhe Mishel në rrjete sociale.

Një atlete ka marrë mijëra dollarë nga donacionet pasi deklaroi se prindërit e mohuan kur zbuluan se është lesbike.

Fatkeqësisht, të ngrihesh në detyrë është më tepër një art se një shkencë.

Bëhuni gati për një përballje titanësh në vitin 2019.

Një balenë e ngordhur në bregun e Indonezisë është gjetur me mbetje plastike në stomak, përfshirë 115 gota.

Pranvera Borakaj është përballur me një situatë shumë të sikletshme gjatë një prej transmetimeve të emisionit të mëngjesit ‘7 pa 5’ në “V

Gjashtë persona ndodheshin të bllokuar në ashensor kur po binte plot 84 kate në Çikago.

Jeni supersticiozë dhe i frikësoheni të martës? Ne po ju ndihmojmë duke luftuar të paktën frikën që keni nga dita e sotme.