Pse fitoi Rama dhe jo Basha? Astrologia zbulon “sekretin”

09/06/2021 - 21:58

Studiuesja e astrologjisë Keti Sula ka treguar se përse kryeministri Edi Rama fitoi zgjedhjet parlamentare të 25 prillit.

E ftuar në emisionin “Ftesë në 5”, ajo tha se Edi Rama ka lindur në vit të bekuar dhe prandaj kryedemokrati Lulzim Basha e kishte të vështirë.

Ndërsa shtoi se kryedemokrati kishte kundër Diellin dhe Hënën.

“Basha nëse do ta shoh në nivel më makro përballë Edi Ramës, energjitë e këtij të fundit janë më të mëdha për momentin.

Edi Rama është i vitit 1964 dhe ky vit ka një super energji. Po ta fillojmë me Jeff Bezoz, Boris Johnson, Michelle Obama, Kamala, etj.

Tani, nuk mendoj që është fajtor i humbjes Basha. Pse? Sepse Basha ditën e zgjedhjeve ka pasur kundër Marsit të tij Diellin dhe Hënën.

Nga ana tjetër Saturni ndodhej kundër Mërkurit të tij që s’i jepte dot lajmin e fitores. Energjia e tij nuk ishte aq e madhe," -tha ajo.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Kombinimi i veshjeve me aksesorë shtesë për të krijuar një stil unik është pjesë e pandarë e përditshmërisë së artistes durrsake Asel Ist

Majat e djegura të flokëve janë një shqetësim i vazhdueshëm, por nëse tregohesh pak më e kujdesshme, mund t’i evitosh.

Princi Philip do të kishte festuar 100-vjetorin e lindjes më 10 qershor dhe me rastin e ditës së tij të lindjes, anëtarët e familjes mbre

Marsi është planeti i energjisë dhe jetës suaj mund t’i kishte munguar, por kjo situatë po ndryshon pasi tashmë planeti do të kalojë në s

Janë plot dhjetë ndryshime ato të cilat sjellin në vetvete kundërshtime mes gjinisë mashkullore dhe femërore.

Kur punojmë shumë për të përfunduar një projekt, shumica prej nesh përpiqen të dëgjojnë muzikë, në mënyrë që të përqendrohemi në detyrën

Një 18-vjeçare në Itali ka ndërruar jetë si pasojë e një tromboze.

Në verë më shumë se kurrë, dielli shqetëson shikimin tonë, prandaj përdorimi i syzeve dielli bëhet më i domosdoshëm.

Modelja e njohur shqiptare, Angela Martini ka publikuar një foto të vjehrrës, ku i uron ditëlindjen dhe tregon se ka një marrëdhënie të m

Princi Harry dhe Meghan Markle tani janë në qendër të diskutimeve për emrin e vajzës së tyre.