Puna ideale, 2,500 dollarë për të parë 25 filma në 25 ditë!

22/11/2020 - 09:25

Është ëndrra e çdo adhuruesi filmash të kalojë sezonin e pushimeve duke parë filmat e tyre të preferuar të festave, por “Reviews.org” do të paguajë dikë për ta bërë këtë.

Uebfaqja, një ekip ekspertësh që japin rekomandimet e tyre mbi produktet e konsumit për shtëpinë, të tilla si shërbimet e transmetimit ose siguria e shtëpisë, po i ofron një personi mundësinë të jetë ai që ata e quajnë “Chief Holiday Cheermeister”.

Ai person do të paguhet 2,500 dollarë dhe do të marrë një vit falas transmetim në Netflix, Hulu, Disney +, Amazon Prime Video, HBO Max, Apple TV + dhe Hallmark Movies Now.

Fituesi i përzgjedhur do të duhet të kalojë 25 ditët e ardhshme duke parë 25 filma krishtlindjesh, duke përfshirë Home Alone, Frosty the Snowman, The Santa Clause, Elf, Klaus, A Christmas Story, Rudolph the Red-Nosed Reindeer , Rise of the Guardians dhe The Polar Express.

Gjithashtu në listën e filmave janë The Holiday, Christmas with the Kranks, National Lampoon’s Christmas Pacations, Arthur Christmas, How the Grinch Stole Christmas, The Grinch, Miracle on 34th Street, It’s a Wonderful Life, Jingle All the Way, A Charlie Brown Christmas, dhe Deck the Halls.

Më në fund, lista përmbyllet me Love Actually, Last Holiday, Four Christmases, The Muppet Christmas Carol, and A Christmas Carol..

Tingëllon shumë mirë për të qenë e vërtetë, apo jo?

Për t’u kualifikuar, duhet të jeni mbi 18 vjeç, të keni një pajisje të përputhshme me transmetim dhe të jeni në gjendje të plotësoni një anketë të shkurtër pas çdo filmi.

Aplikimet janë të hapura deri më 4 dhjetor dhe fituesi do të shpallet më 7 dhjetor.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Kryetari i Partisë Agraro – Ambientaliste Agron Duka ka humbur një mik të shtrenjtë.

Aktorja turke Neslihan Atagul, e njohur si Nihan në serialin “Kara Sevda”, së fundmi është dërguar me urgjencë në spital për shkak të për

Ushqimi më i kërkuar në botë në “Google” është pica.

Një grua 57-vjeçare luajti një lotari duke ndjekur numrat që burri i ka ëndërruar rreth 20 vjet më parë.

Klitoni dhe Hairi janë bërë pjesë e rubrikës “Shihemi në Gjyq” tek E Diela Shqiptare për të zgjidhur një çështje që i mundon për rreth 7

Megjithëse mot i keq me fortunal, kushtet atmosferike nuk i pengojnë aspak amatorët e sërfit të gjejnë mundësinë të kënaqin shijet e tyre

Nëse mbretëresha Elizabeth është ende në izolim paraprak në kalanë Windsor, së bashku me bashkëshortin Philip, u takoi Kate Middleton dhe

Gazetari dhe moderatori Eno Popi i ka rezultuar pozitiv ndaj Covid-19. Bëhet me dijë se gazetari është në karantinuar në shtëpinë e tij.

Bashkëshortja e Mauro Icardit, Wanda Nara, ka marrë sërish vëmendjen e të gjithëve.

Një 74 vjeçar i infektuar me COVID-19 nga Britania e Madhe është shëruar pas 306 ditësh qëndrim në spital.