Rama uron fillimin e vitit shkollor me një foto të tij kur ishte nxënës

16/09/2013 - 15:17

TIRANE,16 shtator 2013- Kryeministri i vendit, Edi Rama ka uruar nxenesit per vitin e ri shkollor duke publikuar nje foto te veten vite me pare, kur ishte nxenes. 
“Vit të mbarë shkollor nga një ish-nxënës :)” shkruan Rama ne profilin e tij ne Facebook, bashke me nje foto ku eshte fotografuar me perparese te zeze e jake te bardhe, me canten ne njeren dore e nje tufe lulesh ne tjetren. 

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Milica Dabovic, kampione Europe me Serbinë në vitin 2015, ka qenë një nga basketbollistet më të bukura.

Trajnerja e fitness-it, Dorina Mema ishte e ftuar në emisionin "Ftesë në 5" në Top Channel ku foli për lidhjen e veçantë me qenushin e sa

Gjendet trupi i pajetë i aktores Naya Rivera, në një liqen në shtetin amerikan të Kalifornisë.

Shfaqen delfinët në bregdetin e Currilave në Durrës!

Një ngjarje tragji-komike i ka ndodhur një gjermani, i cili kishte zgjedhur të kalonte pushimet në Ulqin.

Zindzi Mandela, vajza e udhëheqësve të Afrikës së Jugut Nelson dhe Winnie Mandela, ka ndërruar jetë papritur në moshën 59-vjeçare.

Ndahet nga jeta Kelly Preston, bashkëshortja e John Travolta.

Një familje e njohur aktorësh në Indi ka rezultuar pozitive nga testi i koronavirusit Covid-19.

Nëse do të ishte gjallë, Princeshë Diana do të ishte sot 59 vjeçe.

Rober Irwin është një figurë e njohur televizive në Britaninë e Madhe.