Rea Xhillari poston foto me Zahon, të pandarë në kohën e lirë (FOTO)

15/06/2019 - 19:36

Pa dyshim që Zaho Rama është dobësia e vëllait dhe motrës së tij. Shpesh herë djali i vogël i kryeministrit Edi Rama është parë në shoqërinë e tyre. 

Por ajo që e ekspozon më së shumti, Zahon është motra e tij Rea Xhillari. Së fundmi, motër dhe vëlla kanë pozuar sërish për kamerën. 

Kësaj here Rea ka zgjedhur që të postojë një foto në Instagram teksa po pushojnë në Sheshin Skëndërbej. 

 

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Një tualet prej ari është grabitur nga Pallati Blenheim në Woodstock, Oksfordshire, në Mbretërinë e Bashkuar.

Po ju paraqesim 6 varëse, zgjidh atë që të pëlqen më shumë dhe zbulo çfarë lloj gruaje je.

Nëse zgjedh:

Nëse mund të quani guxim ndonjë gjë në jetë, mos e bëni më para se të mësoni historinë e Anjola Hamzajt.

Dje janë diplomuar 416 të rinj si zyrtarë policorë në Kosovë.

Sipas një thënieje të urtë popullore; djajtë gjenden brenda njerëzve të qetë. Dhe është vërtet kështu.

Ju gjithmonë mund të mbështeteni në to në rast nevoje: në Horoskop ka një grup prej 5 shenjash, të cilat klasifikohen si më të sjellshmet

Një filxhan kafe e derdhur nga piloti i një Airbus, me 337 persona në bord, shkaktoi një ulje emergjente.

E premtja e 13 shtatorit, dhe e premtja e datës 13 në muaj të tjerë ka mbetur në histori si një ndër ditët më me fat të keq, dhe që ka sj