Renee feston si princeshë ditëlindjen e saj (FOTO)

16/05/2018 - 22:44

   Vajza e këngëtarëve Nora Istrefi dhe Robert Berisha ka festuar 3-vjetorin e lindjes se saj

Ajo këtë e ka bërë në një mënyrë tepër mbresëlënëse derisa babai dhe nëna e saj ishin përkujdesur për të gjitha që ajo ta festoi këtë festë në mënyrën më të mirë të mundshme.

Për këtë gjë, ata kishin kontraktuar njërën prej firmave më të njohura në Kosovë të dekorimit të ditëlindjeve Grand Dekor.

Me të vërtetë në këto foto, Renee duket e lumtur e bashkë me të edhe mami dhe babi i saj.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Nuk është e thjeshtë të jesh e martuar me Kanye West dhe këtë gjë e di e gjithë bota.

Historia e Gemma Nuttall ka prekur thellë opinionin në Britani. Vajza 29-vjeçare humbi betejën 5-vjeçare me kancerin e vezoreve.

Të gjithë prindërit e dinë, është gjithmonë shumë stresuese kur fëmija sëmuret ose lëndohet.

Douglas Martin u shfaq nëpër lajme para disa muajsh, dhe tha se ishte ndarë nga e dashura, Yanet Garcia, që njihet si një nga prezantuese

Ishte rrahur prej vitesh, ishte fyer e ofenduar.

Nga Italia në Kanada, femrat që jua sjellim më poshtë, kanë punuar në nivele të ndryshme, qoftë në parlamente apo qeveri, ndërsa ajo për

Deniza Miftari është 22 vjeç, por mosha nuk e ka penguar që të fitojë një nga betejat më të rëndësishme të jetës.

Lulja e Indisë, Neelakurinji, që lulëzon çdo 12 vjet  wshtw një nga lulet më të rralla në botë.

Mbajtja dhe shtrëngimi i duarve me një person që e doni është shumë e natyrshme dhe  psikologët janë vërtet të interesuar të studiojnë kë