Portali "DurrësLajm" kërkon të punësojë një gazetar/e për web, të interesuarit të dërgojnë CV-në në adresën e email: [email protected]

Reperi 33-vjeçar qëllohet për vdekje

07/03/2021 - 21:27

Reperi Corey Detiege, i njohur si Chucky Trill ka ndërruar jetë në moshën 33-vjeçare pasi u qëllua për vdekje nga një person i paidentifikuar.

Ai u dërgua me urgjencë në një spital në Atalanta, por nuk arriti t’i mbijetojë plagëve dhe ndërroi jetë mëngjesin e së premtes.

Detiege po udhëtonte për në Georgia, ku një makinë ndaloi pranë tij dhe qëlloi me armë zjarri drejt reperit në orën 3 të mëngjesit. Chucky Trill do të merrte pjesë në një event virtual në Atlanta ka konfirmuar menaxheri i të ndjerit.

Autorët dyshohet që të jenë larguar, pasi kanë qëlluar drejt reperit. Ende mbetet e paqartë arsyeja përse i mori jetën, por policia po vijon hetimet për të bërë të mundur identifikimin dhe kapjen e personave të përfshirë në këtë ngjarje të rëndë.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Pas sagës së famshme “Harry Potter”, J.K.

Thuhet se fati qëndron gjithmonë në anën e guximtarëve. Nuk i braktis kurrë njerëzit që e kërkojnë atë duke i shpërblyer në fund. Nuk do

Macaulay Culkin është bërë baba për herë të parë.

Një prift italian ka hequr dorë nga detyra e tij fetare, pasi është dashuruar.

Ëndrrat mbajnë kuptime të fshehura dhe mesazhe të fuqishme.

Lëkura juaj është më e thatë dhe temperatura juaj është më e ulët gjatë natës.

97-vjçarja Robertine Houbrechts nga fshati belg, Muizen është e dashuruar me birrën! Sipas mediave të huaja, çdo natë ajo ende pi deri në

Princi Harry tashmë është kthyer në atdheun e tij për të marrë pjesë në varrimin e gjyshit, Princit Philip , të shtunën më 17 prill.

Mjekja e njohur, gjithashtu kandidatja për deputete e Partisë Socialiste për qarkun e Tiranës, Najada Çomo duket se nuk është ‘pro’ ndrys