Reperi pickohet nga gjarpri gjatë xhirimeve (VIDEO)

11/11/2019 - 15:06

Reperi 19-vjeçar, Lil Pump është kafshuar nga një gjarpër gjatë xhirimit të videoklipit të ri muzikor.

Ai publikoi në rrjete sociale një video ku tregonte dorën e tij të përgjakur pas kafshimit nga gjarpri, ndërsa shkruan:

“Thjesht u kafshova pak nga një gjarpër. Shpresoj të mos vdes.”

Reperi po mbante gjarprin në dorë, pasi zvarraniku do ishte pjesë e videoklipit dhe u pickua sapo një nga anëtarët e ekipit ia dha në dorë.

Gjithashtu zvarraniku u përpoq të kafshonte edhe një tjetër anëtar të ekipit.

/portali DurresLajm/

Video: 
Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Një nga tregjet më të famshme të Krishtlindjeve në Gjermani paraqiti një tortë, e cila peshonte rreth 4 tonë.

Mund të tingëllojë si gjëja më absurde që keni dëgjuar së fundmi, por po, është e vërtetë: një banane e ngjitur në mur me ngjitës doli në

Një video e David Beckham duke fjetur është vendosur për tu parë në spitalin e Londës, ku edhe ish-futbollisti lindi.

Observatori Evropian Jugor (ESO) ka krijuar një vizualizim të frikshëm dixhital që tregon se çfarë do të ndodhë me Tokën kur planeti ynë

Në disa raste thonë se qentë nuk janë të denjë për njerëzit.

Ende nuk dihet me siguri fati i godinës 6-katëshe, në bulevardin “Dyrrah”, të cilit i është vënë shiriti bllokues që ditën e parë të tërm

Ndonëse nuk i presim me gjallërinë e një viti më parë për shkak të tragjedisë që vendi kaloi më 26 nëntor, festat e fundvitit janë pranë.

Drejtuesi i një automjeti ka shpëtuar për mrekulli kur një mbikalim është shembur dhe e gjitha është kapur nga kamerat e sigurisë.

Edhe pse muaji dhjetor nuk hyri aspak siç donim, bilanci i 51 viktimave të tërmetit duket se fashiti pak magjinë e tij, mos harroni se pë

Pas tradhëtisë që u kthye në kryefjalën e mediave, Khloe Kardashian tregoi në një status në Instagram se është gati të falë ish-partnerin