Rita Ora dhe Princ Harry takim të ngrohtë miqësor, nuk munguan as përqafimet

12/06/2019 - 12:19

Princ Harry ditën e djeshme ka organizuar një koncert për bamirësi, ku e ftuara e nderit ishte këngëtarja e njohur me origjinë shqiptare, Rita Ora.

Koncerti është bërë me qëllim mbledhjen e fondeve, të cilat do të shkojnë për bamirësi.

Në fotot e publikuara nga e ëma e saj, Vera, Rita Ora shihet duke folur me Harryn dhe një tjetër ku Rita shihet duke u përqafuar me të ngrohtësisht.

"Ai ishte aq modest në koncertin e tij sa që tha: Nuk do të harxhoj shumë nga koha juaj. E kuptoj që jeni këtu për të parë Ritën dhe jo mua, sidomos ju në fillim", ka shkruar Vera.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Jemi mësuar ta shohim të kuruar në daljet e saj por kur miliarderja më e re në botë doli pa make-up dhe pa asnjë filter, njerëzimi u shok

Gjatë procedurave të divorcit, gjykata argjentinase vendosi t’i jepte rëndësi punës më të papaguar; punëve të shtëpisë!

Sozia e Lionel Messit rikthehet dhe një herë në qendër të vëmendjes, këtë herë jo për ngjashmërinë e tij shumë të madhe me sulmuesin argj

Një çift ka festuar dy gjërat më të bukura që i ndodhën në jetën brenda vetëm 30 sekondash.

Sipas një studimi të World Anti-Doping Agency, spinaqi përmban një substancë që përshpejton rritjen e forcës në trajnim.

Piktura “Giuditta e Oloferne”, e mjeshtrit të madh italian Caravaggio, që pritej të dilte në ankand të enjten në Tuluzë, iu dha me një ma

Një pasagjer i MH17 “parashikoi” fundin tragjik të avionit të Malaysia Airlines në një postim në Facebook, pak përpara se hipte në të.

Sonda Curiosity ka zbuluar një sasi të madhe metani në mars, gaz ky që në Tokë prodhohet zakonisht nga organizmat e gjallë.

Pasi u larguan nga pallati Kensington sepse u tha se kishte një përçarje me William dhe Kate, Princi Harry dhe Meghan kanë shpenzuar 2.4