Rrahu ish-të dashurin me zinxhirin e qenit, arrestohet ish-Missi

14/08/2020 - 16:46

Një ish-Miss SHBA e kthyer së fundmi në mundëse profesioniste ka rrahur mizorisht ish-të dashurin e saj me zinxhirin e qenit.

Bukuroshja 34-vjeçare Brittany Nicole Poteet, u ndalua nga policia e Sydney, Australi pasi kishte sulmuar 43-vjeçarin me zinxhirin me togzë të metaltë duke i thyer hundën e duke i lënë prerje të thella në kurriz.

Poteet ishte zhvendosur nga Virginia në Australi gjashtë vjet më parë për të punuar si koordinatore eventesh dhe ka performuar gjithashtu në kampionatin e mundjes Kingdom Wrestling Entertainment.

Gjatë ditëve të saj të lavdisë, Poteet fitoi titullin Miss USA në 2012 por u detyrua më vonë ta dorëzonte atë për arsye se postoi në rrjetet sociale një foto të sajën me mbishkrimin “Miss alkoolikja SHBA”.

Në 2017 Poteet ishte përsëri në faqet e para të gazetave pasi kishte abuzuar me shokun e saj të dhomës që ishte homoseksual.

Poteet vjen nga një familje e fuqishme në SHBA, gjyshi i saj ishte dekan i kolegjit Hampden-Sydney College, një nga më të vjetrit në SHBA.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Një mi gjigand afrikan ka marrë një medalje ari prestigjoze për punën e tij në zbulimin e minave tokësore. Magawa ka nuhatur 39 miniera t

Nipi i Pablo Escobarit, Nicolas Escobar thotë se ka gjetur një qese plastike me para me vlerë prej 18 milionë dollarë të fshehura në muri

Një deputet në Argjentinë, që harroi kamerën ndezur, është pezulluar nga detyra.

Disa ditë më parë, vëmendjen e ndjekësve në rrjete sociale e mori një fotot të publikuar nga moderatorja e njohur Bieta Sulo.

Një baba e ka lënë djalin e tij vetëm në shtëpi me një të huaj për pesë ditë me radhë sepse donte të shkonte me pushime në Itali.

“Ata thonë se ajo që nuk të vret të bën më të fortë … Ja ku jemi, me dëshirën e madhe që të kthehemi më të fortë se kurrë!Me anë të këtij

E vendosur tani në SHBA, Meghan Markle hedh pas shpine kurorën angleze dhe i drejton sytë nga Shtëpia e Bardhë.

Revista e famshme “Forbes” së fundmi ka publikuar një artikull për disa vende të botës që mund të vizitohen lehtësisht në kohë pandemie.

Mundohuni të mashtroni një grua dhe mbi të gjitha përpiquni ta bëni atë me një grua që tashmë është djegur.

Mark Chapman, vrasësi i John Lennon, i ka kërkuar falje vejushës së muzikantit të famshëm 40 vite pas krimit.