Rrëfimi i bujshëm i modeles: Kam shkuar me lojtarë të Realit dhe…

20/09/2018 - 15:04

Belen Roka është bërë objekt i mediave rozë, që lidhen me sportin në Spanjë. Ish-konkurrentja e “Big Brother” në Spanjë ka bërë një deklaratë të bujshme.

Ajo ka rrëfyer se ka kryer marrëdhënie seksuale me futbollistë të Sevijës, Realit dhe Barcelonës.

“Kam pasur raporte seksuale me disa futbollistë. Janë të rinj, të bukur dhe të çojnë me pushime në vende të mrekullueshme.Pse nuk duhet të më pëlqejnë? Kam shkuar me një lojtar të Sevijës, një tjetër të Barcelonës dhe një të Realit të Madridit…”, tha Belen Rokae, cila tani po vazhdon karrierën e saj si modele.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Princi Harry dhe Dukesha Meghan Markle kanë njoftuar se po presin fëmijën e tyre të parë.

Donte me shumë mundësi të bënte një ‘selfie’ nga ballkoni i shtëpisë, duke filmuar panoramën e Panamasë, kur, për shkak të erës, ka humbu

Një ajsberg i ri gjigand, me madhësi thuajse 300 kilometra katrorë, është gati për t’u shkëputur nga platforma e akullit në Pine Island,

Blogerja e njohur Armina Mevlani dhe djali i ish-kryeministri Sali Berisha, Shkëlzen Berisha, kanë kurorëzuar sot lidhjen e tyre disa vje

Në një ceremoni martese si ajo e princeshë Eugenies, sigurisht që një rëndësi të veçantë marrin damat.

Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha do të festojnë sot në një ceremoni familjare fejesën e tyre…

Gjatë ditës që lamë pas, Gazeta Express publikoi lajmin se ditën e sotme çifti i njohur i showbizit Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha d

Ish-Kryeministri Berisha tregon çdo ditë formën e mire fizike që gëzon.

Një milion dollarë për të ruajtur reputacionin e tij.

Një 18-vjeçar në Luiziana fluturoi përmes një stuhie rëre mbi Arabinë Saudite, u mbërthye në Filipine nga tajfuni dhe vendosi tre rekorde