Rrëfimi shokues i Robert Aliaj: Jam përdhunuar në moshën 16-vjeçare

21/09/2018 - 21:34

   Artisti Robert Aliaj ka bërë një rrëfim të fortë në studion e emisionit “Provokacija” të Mustafa Nanos në ABC News. Duke rrëfyer jetën e tij, Aliaj tha se eksperienca e tij e parë seksuale ishte në moshën 16-vjeçare kush ishte përdhunuar nga një grua e martuar.

“Në atë moment nuk po e kuptoja mirë atë që po ndodhte. Ishte një gjë që në fakt më pëlqeu më pas. Veçse ajo më shkatërroi. Ishte si një fugë. Lëvizte shumë shpejt. Kur mbaruam më tha të mos i tregoja njeriu dhe iku. Nuk e kam takuar më. Nuk e di çfarë ndodhi më pas me të, por mua më pëlqeu. Madje besoj se përdhunimi është i pëlqyeshëm” – tha Aliaj.

Nano i tërhoqi vëmendjen se me këtë frazën e fundit mund të lëndonte vajzat që e kishin kaluar këtë dramë, por Aliaj shkoi edhe më tej. “Mendoj se shumë prej tyre e kanë dramatizuar më vonë për të marrë 2-3 milionë dollarë duke treguar pas shumë vitesh historinë e tyre” – tha ai.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Pasi Tristan Thompson e tradhtoi Khloé Kardashian me shoqen e ngushtë të Kylie Jenner, Jordyn Woods, në rrjet kanë vërshuar me shpejtësi

Dukesha Meghan Markle organizoi dje festën e foshnjes që do të sjellë në jetë.

Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha janë ndër çiftet që kanë një histori të gjatë dashurie, ato u fejuan gjatë vitit 2018.

Bebe Rexha ka publikuar projektin e ri muzikor të titulluar “Last Hurrah” ku duket më seksi se kurrë.

"Disney" ka qenë dhe vazhdon të jetë një nga produksionet më të njohura dhe të suksesshme kur bëhet fjalë për filmat vizatimorë.

8-vjeçarja Frensi Lluka, i ka idetë e qarta se çfarë do të bëhet kur të rritet.

Partnerja e kryeministres lesbike të Serbisë, Ana Bërnabiq, Milica Gjurgjiq, ka sjellë në jetë një djalë.

8 vite më parë Gjon Muharremaj mahniti jurinë e ‘Albania’s Got Talent’ me zërin e tij teksa këndonte një prej baladave më të dashura fran

Modelja australiane Jem Wolfie ka kaluar një ditë të bukur në plazh dhe ka ndarë me fansat e saj fotot nga bregdeti i vendlindjes së saj.

Aktualisht kudo në rrjet gëlojnë lajmet se Tristan Thompson ka tradhtuar Khloé Kardashian me shoqen e ngushtë të Kylie Jenner, Jordyn Woo