“Sa për info goca, jam i martuar”, Stresi tregon provat

29/02/2020 - 09:26

Reperi Stresi vazhdon të jetë i martuar me Keisin, ndonëse nuk dihet çfarë po ndodh me historinë e tyre të dashurisë.

Ishte Keisi që e deklaroi e para këtë teksa debatonte virtualisht me moderatoren Roza Lati për skeçin me Stresin.

Po ato ditë, reperi tha se nuk përfshihet në debate femrash, por publikoi një fotografi me Keisin. Ndërsa mbrëmjen e kaluar, i tregoi të gjithëve provat se është ende i martuar.

"Sa për info goca, jam i martuar", shkroi ai duke publikuar certifikatën e martesës.

Kështu i mbylli gojën të gjithëve dhe mesa duket vendosi të konfirmojë sërish se historia e tij me Keisin nuk ka marrë fund.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Karantina ka lënë edhe një nga futbollistët më të mirë në botë pa berber.

Familja Kennedy është tronditur sërish nga një ngjarje e rëndë pasi mbesa e Robert Kennedy është zhdukur së bashkë me djalin e saj të vog

Ditën e diel, përveçse të gjithë ishim të detyruar ta kalonim në karantinë, edhe moti nuk premtoi shumë.

Vajza 19-vjeçare e boksierit Floyd Mayweather, Iyanna është arrestuar për sulm të rëndë me armë vdekjeprurëse, pasi kishte goditur një gr

Një infermiere nga Anglia, Shirley Watts, ka postuar një video mjaft prekëse në rrjetet sociale.

Avokado kombinon fuqitë e saj me vetitë anti-inflamatore të mjaltit dhe fuqinë qetësuese të tërshërës dhe i jep lëkurës sonë hidratim dhe

Edhe pse të gjithë jemi të vetëdijshëm që gjatë pandemisë së koronavirusit është çështje kyç të mbahet higjiena dhe rregullisht të dezinf

Shkencëtarët që bënë klonimin e parë të suksesshëm në botë, duke krijuar delen Dolly, thuhet se janë në bisedime me qeverinë britanike pë