“Sa je shëndoshur ti”, deputeti i Durrësit i habitur: Pse duket shumë? (VIDEO)

Postuar: 09/02/2018 - 10:54

Deputeti i PD-së Edi Paloka ishte i ftuar dje në emisonin “Opinion” në tv Klan, e pak para nisjes, në dhomën e grimit, kryeredaktorja e emisionit, Desada Metaj i drejtohet Palokës:

Desada Metaj: Sa je shëndoshur…

Ndërkohë, ky i fundit prek barkun dhe i thotë: Pse duket shumë?

/portali DurresLajm/

Video: 
Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Shkencëtarët kanë konfirmuar se të gjesh dashurinë të bën më të shëndoshë.

Mbretëresha Elisabeta II është nevrikosur keq kur ka zbuluar se detaje për të brendshmet e saj janë publikuar në një libër.

Kim është treguar e rezervuar me ndjekësit në Instagram dhe ka postuar foto të vajzës së vogël, Chicago, vetëm me filtra.

Përmbytjeve në Durrës, nuk i ka shpëtuar as nënkalimi i “Velierës”.

Në debatin e ditëve të fundit në lidhje me zhveshjen e moderatorëve në ekran, ka ndërhyrë dhe analisti Artur Zheji.

Një dhëndër i ri ka rënë në sy ditën e sotme me “batalionin” e makinave luksoze të markave më të shtrenjta dhe luksoze teksa merrte nusen

Andria Zafirakou, mësuese e artit dhe tekstilit nga shkolla e komunitetit Alperton në Brent, veriperëndim të Londrës, është vlerësuar si

Ajo sot është një ndër moderatoret më të pëlqyera të ekranit shqiptar, ndërsa prej rreth 10 vitesh ishte pjesë e televizionit “Top Channe