Sara Hoxha publikon foton me barkun e rrumbullakosur

20/07/2019 - 13:08

Sara Hoxha poston foto ndërsa është në muajin e fundit të shtatzënisë. Ajo shfaqet e relaksuar dhe duket se po e shijon në maksimum periudhën e shtatzënisë. Vetëm pak kohë më parë, Sara Hoxha njoftoi përmes një fotoje të postuar në rrjete sociale nga pushimet e saj në Maldive se është në pritje të ëmbël.

Sara zbuloi gjininë e fëmijës si dhuratë për ditëlindjen e Ledionit , duke zbuluar se familjes Hoxha do t’i shtohet dhe një djalë dhe Londoni do të bëhet me vëlla. Sara tanimë nuk nguron të postojë foto dhe video gjatë shtatzënisë teksa relaksohet në shoqërinë e bashkëshortit dhe djalit të saj London.

Foto e fundit e publikuar nga Sara në “Instastary” , tregon se ajo është në ditët e fundit të shtatzanisë. “Hi bebe“- shkruan Sara në foto me barkun e rrumbullakosur.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Një adoleshente në Florida ka humbur jetën nga "sëmundja e puthjes", ose siç njihet ndryshe mononukleoza.

Modelja Xhesika Berberi ishte e ftuar në emisionin "Shiko Kush LUAN" në Top Channel mbrëmjen e të shtunës.

Kamerat e sigurisë kanë filmuar një hajdut fatkeq, i cili me motor ndalon pranë një banesë për të vjedhur një pako të lënë para derës.

Akademia e bukurisë “Nina Lyxury” në Durrës është solidarizuar më situatën e rëndë në të cilën ndodhet vendi prej të martës së 26 nëntori

Kur vjen fundi i vitit shumë persona shpresojnë që viti pasardhës të jetë më i suksesshëm dhe i mbarë. Çelësi i suksesit për të pasur një

Syzet e kitaristit të grupit të famshëm 'The Beatles’ janë shitur ditën e djeshme në një ankand në Londër më shifër të çmendur.

Edhe pse muaji dhjetor është i mbushur me festa gazmore, jo të gjithë mund të jenë të lumtur. Fundja, dimri është stinë e ashpër.

Duket sikur ka dalë nga një film i James Bond, por koncepti mund edhe të tregojë se e ardhmja e superjahteve është edhe nënujore.

Për disa, 2019-a ka fluturuar, për të tjerë duket sikur s'do të marrë fund kurrë.

Mijëra krijesa të çuditshme kanë pushtuar një plazh në Kaliforni. Krijesat pulsuese janë krimba në formë dhjami, ose “Urechis caupo”.