Selena Gomez i jep lamtumirën Justin Bieber

10/06/2019 - 19:19

Ndonëse pak kohë më parë Justin Bieber u shpreh për fansat se e ka dashur gjithmonë Selenën dhe e do ende, por është i dashuruar me gruan e tij, duket se asgjë nuk ka mbetur nga e shkuara e të dyve.

Menjëherë pas kësaj deklarate të Justin, aludimet e fansave ishin të ndryshme, por ishte bashkëshortja e tij Hailley, e cila iu përgjigj “Ju fëmijët e internetit duhet të vazhdoni me jetën tuaj. Ne jemi të rritur dhe kemi gjëra të tjera për të bërë në vend që t’ju flasim ju për fantazitë tuaja të shfrenuara.

Selena i është rikthyer Instagramit në kohë duke fshirë postimet, dedikuar ish të dashurit të saj Justin, një prej të cilëve ishte foto me mbishkrimin “Në 1 mars 1994 ka lindur dikush shumë special që unë njoh” (ditëlindja e JB).

Kaq mjaftoi që fansat të kuptojnë se Selena Gomez, tashmë e ka marrë një vendim, t’i thotë njëherë e mirë “Lamtumirë” ish të dashurit të saj.

Edhe pse ende nuk e dimë nëse ky ishte i vetmi postim që Selena fshiu, për një arsye të veçantë, apo se vërtetë po nis një histori të re.

Kujtojmë se lidhja e tyre u shndërrua në një telenovelë të vërtetë, pasi ishin çifti i vetëm i Hollywood me aq shumë ndarje dhe rikthime.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Ata që do këpusin zambakun i cili në literaturë quhet “Mis/Akkuş” i zbuluar për herë të parë në Ordu të Turqisë në vitin 1993, do të pagu

Autoritetet malajziane sekuestruan më shumë se 5 mijë breshka të vogla, të cilat u zbuluan në dy valixhe në aeroportin e Kuala Lumpur.

Policia e Berlinit do të vazhdojë të veshë uniformën e plotë të verës, përfshirë pantallonat e gjata dhe mund të heqë vetëm kapelën në va

Bashkëshortja e kryetarit të bashkisë së Tiranës, Ajola Xoxa me anë të një postimi në "Instagram" ka dhënë mbështetjen për rikandidimin e

Jemi mësuar ta shohim të kuruar në daljet e saj por kur miliarderja më e re në botë doli pa make-up dhe pa asnjë filter, njerëzimi u shok

Gjatë procedurave të divorcit, gjykata argjentinase vendosi t’i jepte rëndësi punës më të papaguar; punëve të shtëpisë!

Sozia e Lionel Messit rikthehet dhe një herë në qendër të vëmendjes, këtë herë jo për ngjashmërinë e tij shumë të madhe me sulmuesin argj

Një çift ka festuar dy gjërat më të bukura që i ndodhën në jetën brenda vetëm 30 sekondash.

Sipas një studimi të World Anti-Doping Agency, spinaqi përmban një substancë që përshpejton rritjen e forcës në trajnim.