Sezoni i pestë i “La Casa de Papel” do të jetë i fundit

01/08/2020 - 11:07

“La Casa de Papel” është një nga serialet më të ndjekur të të gjtha kohërave.

Filmi më i mirë nga Netflix dhe aq i dashur për të gjithë ka korrur një sukses të jashtëzakonshëm që prej daljes së tij në vitin 2017 madje ia ka kaluar edhe ‘Game of thrones’.

Me skenat e saj shpërthyese dhe planet e grabitësve, bën që interesimi për të, të rritet edhe më shumë. Sidoqoftë, krijuesi i tij ka zbuluar se sezoni i pestë do të jetë seria e fundit e këtij seriali. “La casa de papel 4” u lançua më 4 prill të këtij viti.

Seria e pestë u konfirmua nga Netflix në fillim të këtij muaji, por tani shërbimi ‘streaming’ gjithashtu ka zbuluar se do të jetë shfaqja e fundit.

Xhirimet e sezonit të pestë u shtynë për shkak të pandemisë së koronavirusit, ku edhe aktorja e njohur Itziar Ituno, që ruan rolin e inspektores Rachel Murrilo u infektua me COVID-19 por arriti ta mposhtë atë pas dy javësh.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Nën dyshekë, qilima, në rrobat e papastra, libra ose sirtarë… Nëse zgjidhni këto vende për të ruajtur para, duhet ta dini se hajdutët “do

Produktiviteti nuk varet nga koha e qëndrimit në punë. Por si mund të jeni produktivë dhe jo vetëm të zënë në punë?

Të jesh blogere sot në Shqipëri duket hera-herës si një trend.

Pasagjerët e një fluturimi nga Nisa në Oslo do të duhet të zbatojnë një karantinë dhjetëditore, për shkak se avioni i tyre zbriti në të n

Këngëtarja e njohur, Manjola Nallbani, njihet jo vetëm për zërin e mrekullueshëm, por edhe pamjen e jashtme, ku shfaqet gjithmonë e kurua

Mbretëresha Elizabeth dhe Princi Philip rrezikojnë të mbeten të izoluar në rezidencën skoceze në Balmoral, ku ato janë atje prej disa dit

Ish-mbreti i Spanjës Juan Carlos, që ka lënë vendin pas akuzave për korrupsion ndodhet në Abu Dhabi, në një rezidencë të një superhoteli

Prej disa muajsh, pandemia ka pushtuar botën duke krijuar vështirësi dhe probleme të ndryshme.

Ish-Zonja e Parë e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Michelle Obama, ka treguar se vuante nga një depresion i një shkalle të ulët për sh

Pasuria e themeluesit të Facebook-ut, Mark Zuckerberg, veçse vjen duke u rritur.