“Shallow” thyen rekordet në klasifikime

18/03/2019 - 21:45

Pas Oscar, “Shallow”, i ka dhuruar një tjetër kënaqësi Lady Gaga-s.

Me 67 ditë në krye të renditjes imponohet tani si kënga e një artisteje femër që ka kaluar më shumë kohë në krye të klasifikimit amerikan të iTunes. Ylli i popit ka lënë pas kështu rekordin e Adele, që në 2015 kishte pushtuar tregun amerikan me këngën Hello.

Kënga e përfunduar në shtator 2018, është rikthyer në krye të klasifikimeve pas performancës emocionuese të Lady Gaga dhe Bradley Cooper në ceremoninë e ndarjes së çmimeve Oskar.

E ky është një moment magjik për Lady Gaga në nivel profesional, ndërkohë që në planin privat, javët e fundit nuk kanë qenë të lehta; ka anuluar martesën me Cristian Carino, ka mohuar një flirt me kolegun Bradley Cooper dhe ka përgënjeshtruar një shtantazh që përflitej. Por ajo që i kthen buzëqeshjen, është muzika dhe skena, nga e cila nuk mundet të qëndrojë larg.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku janë një prej çifteve më të famshme dhe të dashura për publikun shqiptar.

Një vajze të vogël, e cila gjeti një prezervativ të përdorur në ushqimin që kishte blerë në McDonald’s, i është bërë një test STD për të

Mbretëresha e Britanisë së Madhe, Elizabeth, monarkja me jetëgjatësinë më të madhe në botë, ka festuar të dielën 93-vjetorin e lindjes, d

Atëherë kur ëndrrat e Jolandës ishin bërë thuajse realitet, me një bashkëshort që e kishte zgjedhur vetë dhe dy fëmijë si fryt i dashuris

Skeleti i Ivan Klyucharev-it, 31-vjeçarit të zhdukur 2 vjet më parë e që aspironte të ishte iluzionist, u gjet i prangosur pas një peme n

Një diamant i rralë ngjyrë blu është zbuluar në Botswana.

Tani që ka bërë divorcin me partinë e saj, sepse nuk pranoi të dorëzojë mandatin e deputetit, Rudina Hajdari ka marrë përsipër që të bëjë

52-vjeçari Alberto Vazzoler, një ish-dentist nga San Donà di Piave në tetorin e vitit 2016 fshehu paratë te soba pasi nuk i kishte deklar

Pornostarja Anna Ciriani është mes kandidatëve për zgjedhjet në Parlamentin Europian.