Shembet hoteli në qendër të qytetit, njerëzit vrapojnë të tmerruar (FOTO & VIDEO)

12/10/2019 - 20:15

Ndërtesa e hotelit “Hard Rock” në qendër të Nju Orlinsit, SHBA, është shembur sot duke shkaktuar disa të plagosur. Pamjet e tmerrshme nga ngjarja tregojnë se si njerëzit vrapojnë të trembur nga skena dhe mbulohen me pluhurin e rrënojave.

Hoteli po i nënshtrohej disa punimeve për t’u modifikuar tërësisht, por diçka nuk ka shkuar sipas planit.

/portali DurresLajm/

Video: 
Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Një kompani amerikane ka bërë një ofertë pune shumë të çuditshme.

Miliarderi Mohamed Hadid është aq i varfër sa nuk ka para për të shembur rezidencën e tij në Bel Air, deklaroi avokati i tij në gjykatë t

Shumëkush që do të niset me pushime, mendon për atë shtratin e madh e të butë, për një gjumë të qetë, për ato çarçafët tërheqës që thuajs

Alfi Perkins, një student 19-vjeçar që talli futbollistin e Aston Vilas për vdekjen e vëllait të vogël, ka pësuar aksident.

New York-u, një nga qytetet më të mëdha në botë, e tepër të njohur për gamën shumë-ngjyrëshe të restoranteve, ka mes tyre “Dua Kafe”, një

Nëse do të kishte një listë të problemeve më të urryera estetike, rrudhat pa dyshim që dotë  ishin në krye.

Në dashuri Luanët janë besnikë dhe kanë nevojë të paparë të marrin të njëjtën gjë për partnerin e tyre.

Përpjekja e një zjarrfikësi për të ringjallur një mace u bë virale në internet.

Një djalë i ka propozuar të dashurës duke u ulur në gjunjë mbi tavolinën e sërfit.

Një nënë e re kishte rënë në hall pasi i biri ishte fiksuar aq shumë me flokët e saj saqë nuk flinte dot pa to.