Shenja e horoskopit që do një person gjithë jetën

11/08/2020 - 22:05

Sipas astrologjisë, meshkujt që i përkasin shenjës së Demit, dinë të duan një person përgjatë gjithë jetës.

Meshkujt që i përkasin Demit, kanë në plan të parë vlerat familjare.

Që nga fëmijëria e hershme, Demi ëndërron që gjithçka të ketë qenë gjithmonë në shtëpinë e vet.

Ndjenjat e tij të vërteta do të zbulohen shumë më vonë, ky është fakt. Ai është në gjendje të dashurojë dhe mbrojë dashurinë e vet gjatë gjithë jetës, dhe ndjenjat e tij nuk do të zhduken dhe nuk do të shndërrohen në një dashuri ose zakon të rëndomtë.

Me kalimin e viteve, Demi dashuron më shumë dhe do të jetë më i fortë. Ata thjesht nuk mund të ekzistojnë pa bashkëshortin e tyre shpirtëror.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Gashi po sjell një tjetër hit që është pjesë e albumit 1984.

Nusret Gokçe, një ndër shefat më të famshëm të kuzhinës, duket se është përfshirë në disa telashe.

Një gjykatë kineze ka dënuar me vdekje një mësuese në Kinë, me akuzat për helmimin e 25 fëmijëve, njëri prej të cilëve vdiq.

Ditën e sotme, është ndarë nga jeta në Itali, në moshën 83-vjeçare, dirigjentja e parë shqiptare, Rozmari Jorganxhi. Disa orë pas ndarjes

Ova dhe Memo përlotën të gjithë botën, duke bërë që filmi të korrte sukses menjëherë. 

Chrissy Teigen është dërguar në spital për shkak të problemeve me shtatzeninë e saj.

Regjisori, James Cameron ka deklaruar se xhirimet e filmit “Avatar 2” kanë përfunduar.

32-vjeçari nga Franca, Anthony Loffredo e ka mbuluar trupin e tij me tatuazhe dhe pirsing në mënyrë që të duket si një alien i vërtetë.

Një djalë 6-vjeçar ka ndërruar jetë në qytetin e Teksasit, pasi  një lloj paraziti i quajtur ameba i ka shkatërruar trurin.

Ish-presidenti amerikan Barack dhe Michelle Obama janë njerëzit më të admiruar në botë, sipas një sondazhi nga ”YouGov Opinion Research I