Portali "DurrësLajm" kërkon të punësojë një gazetar/e për web, të interesuarit të dërgojnë CV-në në adresën e email: [email protected]

Shenjat e horoskopit që do të gjejnë gjysmën e tyre këtë pranverë

18/04/2021 - 12:10

Peshorja

Kjo pranverë do të thotë pasion dhe sensualitet për Peshoren, dhe askush nuk do të mund t’i rezistojë kësaj shenje të Horoskopit.

Hëna dhe Afërdita janë në anën e personave të kësaj shenje.

Një person i tillë do të jetë ideal për të filluar ndryshimet dhe për t’ju inkurajuar të nisni një romancë.

Peshqit

Asgjë nuk do të ndikojë në sezonin e dashurisë së Peshqve.

Ata do të kalojnë gjithashut një verë romantike dhe pasionante.

Duke qenë se janë të ndjeshëm ndaj problemeve të të tjerëve dhe tregojnë mirësi, ata do të tërheqin vëmendjen e partnerit të tyre të shpirtit nëse nuk e kanë gjetur ende.

Shigjetari

Dashuria që ndjen Shigjetari për partnerin e tij është shumë e fortë saqë nuk do të vonojnë për të hedhur hapat e rëndësishëm në jetë.

Nëse martesa nuk është ende në axhendë, mos kini frikë të bëni lëvizjen e parë dhe t’i deklaroni dashurinë tuaj, për të cilën jeni gati për gjithçka.

Dashi

Me ardhjen e pranverës, Dashi gjen një flakë të re që forcon vetëvlerësimin e tij.

Më joshës se kurrë, Dashi mund të rrëfejnë ndjenjat që ka për personin e zemrës.

Asgjë nuk do ta ndalojë për dëshirat e tij, por reaksionari i Mërkurit mund t’i shkaktojë probleme komunikimi.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Ermal Mamaqi është tani edhe një producent i njohur filmash dhe këtë e tregon suksesi i dy filmave të fundit “Dy gisht mjaltë” dhe “I lov

Ditën e sotme, Tea Trifoni ishte e ftuar në “E diell”, krah çiftit Melisa-Andi dhe sigurisht nuk ka shpëtuar pa folur për ta.

Xhaketa e stilit ushtarak, e veshur nga këngëtarja amerikane Janet Jackson gjatë turneut Rhythm Nation 1990, u shit në ankand në Beverly

“Instagrami” sot është kthyer në një biznes shumë fitimprurës për njerëzit e njohur të ekranit. Ka nga ata personazhe që ende paguhen me

Greg Rama, djali i kryeministrit Edi Rama është parë në shkallët e stadiumit, i shoqëruar nga një vajze brune.

Floriana Garo, zëdhënëse e fushatës së PD-së, ka folur për herë të parë për rezultatin e zgjedhjeve të 25 prillit.

Shenja zodiakale nën të cilën kemi lindur zbulon gjithashtu se ndaj cilave mëkate jemi më të prirur të dorëzohemi.

Dashi

Dy vëllezërit Duka, Agron dhe Armand, kanë pozuar në shoqërinë e njëri-tjetrit, ndërsa konsumojnë një gotë verë të kuqe. 

Tabloja "Gruaja e ulur pranë dritares" e Pablo Picassos u shit sot 103,4 milionë dollarë gjatë ankandit të organizuar te Christie's, në N

Seriali i famshëm “Friends” do të rikthehet në HBO Max më 27 maj.