Shenjat e horoskopit që i bëjnë të gjithë për vete

Postuar: 19/06/2017 - 11:53

Ekzistojnë disa shenja horoskopi të cilat i bëjnë njerëzit të dashurohen si me magji. Ato janë thjesht sharmante, dhe kanë atë tërheqje që thjesht është e pamundur për t’i rezistuar. Është personaliteti i tyre apo pamja e një ylli. Ato ndoshta nuk e kuptojnë, por kanë kaq shumë admirues, shkruan opinion.al. Bëhet fjalë për 4 shenja horoskopi, të cilat të gjithë i pëlqejnë dhe shijojnë çdo bisedë të shkëmbyer me ta. Jeni kurioz të dini se për cilat shenja bëhet fjalë? Lexojini më poshtë:

1 – Dashi

2– Peshorja

3 – Shigjetari

4 – Ujori.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Duhet të ishte një nga ditët më të bukura të jetës së saj, sepse sapo kishte lindur vajzën e tretë, por fatkeqësisht një nënë e re spanjo

​Ndonjëherë  është mirë që disa gjëra të mos tregohen në një lidhje.

Askush nuk di më shumë se ata në lidhje me kënaqësitë e seksit dhe kanë qëndrueshmëri në krevat më shumë se të gjithë të tjerët.

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur këto ditë në Kallm të Durrësit, ku një grup dasmorësh bashkë me çiftin, kanë shkuar për të s

Do të bjerë sot për herë të fundit, në orën 12, të ditës së sotme, këmbana universale e Big Ben, përpara se të ‘heshtë’, për t'i hapur rr

Një trend i ri është përhapur tashmë nëpër lokale të ndryshme të botës.

Në këto temperatura të larta na ka shkuar mendja të gjithëve që të freskohemi me një akullore!

U futën në det te Gjiri i Lalëzit, por të rinjtë u përballën me një surprizë mjaft të madhe.

Aktori Amos Zaharia, djali i aktores Yllka Mujo, ka treguar një moment aspak të këndshëm që i ka ndodhur në kufirin grek, teksa po kalont