Portali "DurrësLajm" kërkon të punësojë një gazetar/e për web, të interesuarit të dërgojnë CV-në në adresën e email: [email protected]

Shenjat më pozitive të horoskopit

07/03/2021 - 14:08

Disa njerëz kanë prirjen e natyrshme të qëndrojnë të lumtur dhe pozitivë edhe në situata të tmerrshme, ndërsa të tjerët thjesht vërshojnë në mendime negative dhe shkatërrojnë lumturinë që ata kanë tashmë.

Edhe Astrologjia tregon për shenjat pozitive dhe negative të zodiakut, kështu që le të shikojmë më së shumti në shenjat më pak pozitive të zodiakut dhe të zbulojmë se është shenja juaj pozitive ose negative.

1. Dashi: 21 Mars - 19 Prill

Informacioni është i duhur; mund të themi se Dashi eshtë ligjërisht shenjat më pozitive të zodiakut.

Individët e Dashit janë të pabesueshëm në vendosjen e vetvetes në radhë të parë dhe në trajtimin e nevojave të tyre, të cilat me të vërtetë i ndihmojnë ata të mbajnë një buzëqeshje të madhe në fytyrë edhe nëse kalojnë periudhat më të vështira në jetën e tyre.

2. Peshorja: 23 shtator - 22 tetor

Shenjë pozitive e zodiakut Peshorja - një pozitiv i lindur dhe jeta nuk është kurrë e gatshme për t'i ulur ato.

Peshorja ka një karakter kaq karizmatik dhe optimist saqë individëve u pëlqen të jenë pranë tyre dhe mbi të gjitha, shpirti i tyre lozonjar është një burim komoditeti për miqtë dhe familjen e tyre.

3. Luani: 23 korrik - 22 gusht

Luanët kanë një pamje  tepër pozitive për t'u marrë me jetën dhe zakonisht kanë reagime kur i afrohen asaj për të cilën ata janë mirënjohës.

Luanët përpiqen të rrethohen me individë po aq pozitivë dhe të ndritshëm.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Pak javë më parë u zbulua se moderatorja Eni Vasili është shtatzënë për herë të parë.

Pasi emri i tyre u lakua në media për një sherr të supozuar mes të dyve, dy kandidatët për deputetë të Partisë Socialiste për qarkun Durr

Familja Mbretërore i dha lamtumirën e fundit dy ditë më parë Princit Philip, i cili ndërroi jetë në moshën 99-vjeçare.

Kryeministri Edi Rama ka pasur marrëdhënie tepër të ngushtë me gjyshen e tij, e cila ishte tepër e dhënë pas fesë dhe gjatë natës dëgjont

Gjatë intervistës me moderatorin Ardit Gjebrea tek rubrika “Gjysma ime” tek "E Diela Shqiptare", Lulzim Basha ka treguar një bisedë me va

Bashkëshorti i mbretëreshës së Anglisë, Princi Philip, i cili ndërroi jetë në 9 prill, u përcoll dje për në banesën e fundit.

Lulzim dhe Aurela Basha ishin sot në emisionin “E diela shqiptare” në një intervistë ndryshe.

Miliarderja e re, Kim Kardashian, u mburr në rrjetet sociale me një gjerdan të ri diamanti me vlerë deri në 150,000 dollarë.