Shenjat më të sjellshme të horoskopit!

13/09/2019 - 21:26

Ju gjithmonë mund të mbështeteni në to në rast nevoje: në Horoskop ka një grup prej 5 shenjash, të cilat klasifikohen si më të sjellshmet dhe disponueshmet për ndihmë të Zodiakut.

Luani- Ai di të jetë shumë i sjellshëm. Kjo shenjë gjithmonë dëshmon të jetë miqësore dhe e sjellshme me të tjerët.

Binjakët- Ata nuk e tolerojnë aspak padrejtësinë. Njerëzit e lindur nën këtë shenjë të zodiakut janë gjithmonë të gatshëm të shoqërohen me të dobëtit dhe të pambrojturit. Por nëse ata mendojnë se nuk jeni të sinqertë me ta, ju keni probleme serioze!

Peshqit- Me këtë shenjë të zodiakut është shumë e thjeshtë për të komunikuar. Peshqit shpesh janë të hapur për gjithçka që konsiderohet “e mirë” dhe mbështesin nisma të ndryshme bamirësie. Ata i falin lehtë armiqtë e tyre, edhe nëse i fshinë plotësisht nga jeta e tyre.

Demi- Ata janë aq të mirë sa do të ishin të gatshëm t’i jepnin bluzën e fundit një të huaji. Fatkeqësisht, ata janë gjithashtu shumë naivë dhe njerëzit e shfrytëzojnë atë. Kështu, kjo shenjë e zodiakut duhet të zgjedhë miqtë dhe të njohurit me shumë kujdes, duke e rrethuar veten me njerëz po të sjellshëm.

Ujori- Nuk do të dëmtojë kurrë qëllimisht askënd! Ai gjithmonë do të mbajë derën hapur për ju dhe do t’ju dhurojë një buzëqeshje të ëmbël. Ndoshta, në shikim të parë, nuk do ta gjesh atë mirë, por prisni derisa ta njihni më mirë. Ju patjetër që duhet të përpiqeni të bëni miqësi me një Ujor!

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Deputeti Selami Jenishehri ka lënë gojëhapur të gjithë publikuan teksa është shfaqur me një model të ri flokësh.

Reperi i njohur Arkimed Lushaj, që njihet ndryshe me emrin e artit Stresi, ndodhet prej kohësh në një raport të komplikuar me bukuroshen

Masat e forta shtrënguese të marra nga qeveria për parandalimin e koronavirusit kanë paralizuar dhe “infektuar” disa nga sektorët e ekono

Një mjek i cili nuk ka përdorur sapun dhe shampo për 4 vite i ka lënë gojëhapur të gjithë teleshikuesit në New York.

Muzeu i Luvrit, i cili shumëfishoi ofertën e tij në internet dhe rrjetet sociale gjatë kohës së izolimit, u mbështet masivisht nga 10,5 m

Me këtë pamje të re, ylli i futbollit Cristiano Ronaldo është shfaqur për herë të parë në vitin 2003 kur sapo ishte transferuar tek Manch

Tatler, një revistë britanike, publikoi disa informacione në lidhje me mënyrën si Kate Middleton po përballon situatën e tanishme, që mes

Kylie Jenner ka treguar edhe njëherë asetet e saj me bikini nga karantina. Ajo e ka postuar pothuajse përditë foto të nxehta nga vetizoli

Dhëndri i ish-kryetares së Kuvendit, Jozefina Topalli, sipërmarrësi Angjelin Serreqi është vendosur në fokus të një shkrimi të publikuar