Shifra marramendëse për të brendshmet e Elvis Presley-t

29/06/2020 - 10:56

Veshja intime, krejtësisht e pazakontë e mbretit të rock and rollit, Elvis Presley ka dalë në shitje për rreth 37,000 dollarë. Të brendshmet u dizejnuan dhe realizuan nga një fans dhe mendohet se Presley i ka veshur disa herë gjatë viteve ‘70.

Deri tani të brendshmet kanë qenë pjesë e koleksionit të Jimmy Velvet, një këngëtar që hapi një muze dedikuar këngetarit britanik në Memfis. Organizatorët e ankandit thonë se kjo veshje është ekstravagante, absurde, është tipike e stilit të Elvis.

Objekti i pazakontë më i shtrenjtë që ndodhet në shitje ndërkohë është një tufë flokësh bionde të Marylin Monroe, të ruajtura nga parukierja e saj që ja preu natën që ylli hollivudian i këndoi John Kenedit këngën ‘Gëzuar Ditëlindjen Z. President’ në 1962.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Shfaqen delfinët në bregdetin e Currilave në Durrës!

Një ngjarje tragji-komike i ka ndodhur një gjermani, i cili kishte zgjedhur të kalonte pushimet në Ulqin.

Zindzi Mandela, vajza e udhëheqësve të Afrikës së Jugut Nelson dhe Winnie Mandela, ka ndërruar jetë papritur në moshën 59-vjeçare.

Ndahet nga jeta Kelly Preston, bashkëshortja e John Travolta.

Një familje e njohur aktorësh në Indi ka rezultuar pozitive nga testi i koronavirusit Covid-19.

Nëse do të ishte gjallë, Princeshë Diana do të ishte sot 59 vjeçe.

Rober Irwin është një figurë e njohur televizive në Britaninë e Madhe.

Ndërkohë që të gjithë instancat shtetërore e shëndetësore po bëjnë thirrje për distancim social, në veçanti në klube e lokale, me sa duke

Një protestë e pazakontë është shënuar në Hamburg të Gjermanisë, ku punëtoret e seksit kanë kërkuar që bordellot të mos mbyllen në periud

Të gjitha femrat e dinë që kurrsesi nuk mund të ndodhë që puçrrat, pikat e zeza dhe ato dhjamore të bardha të zhduken brenda natës, por m