Shkurte Gashi dhe Flor Mumajesi 'pajtohen' për hir të shoqërisë

24/12/2017 - 20:00

Dy artistët e njohur të ekranit shqiptar, Shkurte Gashi dhe Flori Mumajesi kanë ardhur me një bashkëpunim muzikor, të titulluar 'Si dikur'. 

Një këngë me muzikë ritmike që flet për një çift të ndarë, të cilët u bashkuan për hir të shoqërisë që nuk e dinë për ndarjen.

Muzika dhe teksti është punuar nga vetë Flor Mumajesi që i mungoi për pak muaj muzikës shqiptare. 

Dueti i tyre pritet të jetë tepër i suksesshëm dhe shumë shpejt të kthehet në hit. Ky nuk është bashkëpunimi i tyre i parë pasi vitin e kaluar erdhën me 'T'u luta' që ka mbi 22 milionë klikime në YouTube.

/portali DurresLajm/

Video: 
Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Nëna e Akihiko Kondo refuzoi një ftesë për të shkuar në dasmën e djalit të saj të vetëm në Tokio këtë muaj.

Moderatori dhe aktori i humorit Ermal Mamaqi gjithmonë poston video dhe momente për të qeshur nga përditshmëria e tij.

Një foshnjë 12 ditëshe ka vdekur pasi u rrëmbye nga prehëri i nënës së tij nga një majmun në shtetin indian të Uttar Pradesh.

Nuk janë të përjashtuara rastet kur shkojmë në palestër të trukuara.

Çdo 60 sekonda në botë dërgohet 29 milion mesazhe në WhatsApp dhe 156 milion emaile, 243 mijë foto postohen në Facebook dhe 65 mijë foto

Një diamant rozë 18.96 karat është shitur me një shifër rekord, prej 50 milion franga zvicerane (rreth 44.3 milion euro) nga shtëpia e an

Që kur Hilary Duff dhe i dashuri i saj Matthew Koma mirëpritën në jetë vajzën e tyre më 25 tetor, ne kemi qenë me fat, sepse kemi parë di

Gruaja e El Chapos, Emma Coronel Aispuro, u paraqit në gjykatën e Bruklinit, për të ndjekur seancën e të shoqit, dhe bëri që të kthehen j

Një nga studiot e arkitekturës më të famshme në botë njoftuan se do të angazhohen me një projekt shumë të madh në kryeqytetin rus.

Sezoni i tetë dhe i fundit i serialit 'Game of Thrones' është padyshim sezoni më i pritur i ndonjë seriali gjatë të gjitha kohëve.