Shpërthen rrjeti/ Vajza e Albanos dhe Rominës hipën dhe bën foto mbi varrin e gjyshit

21/11/2019 - 11:39

Zbathur, e ulur mbi varrin e gjyshit dhe me një lule në dorë. Ky ishte postimi i radhës në Instagramin e Romina Carrisi-t, vajzës së këngëtarit italian Al Bano dhe Romina Power-it.

E reja e shkrepi foton në fjalë në varrin e babait të së ëmës, Tyrone Power-it. Teksa disa e konsideruan si një fotografi tepër artistike, të tjerë e cilësuan mungesë totale respekti.

“Kam dëgjuar se ishit i paparë. Do doja t’ju kisha njohur”, shkroi Romina krahas fotos.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Syzet e kitaristit të grupit të famshëm 'The Beatles’ janë shitur ditën e djeshme në një ankand në Londër më shifër të çmendur.

Edhe pse muaji dhjetor është i mbushur me festa gazmore, jo të gjithë mund të jenë të lumtur. Fundja, dimri është stinë e ashpër.

Duket sikur ka dalë nga një film i James Bond, por koncepti mund edhe të tregojë se e ardhmja e superjahteve është edhe nënujore.

Për disa, 2019-a ka fluturuar, për të tjerë duket sikur s'do të marrë fund kurrë.

Mijëra krijesa të çuditshme kanë pushtuar një plazh në Kaliforni. Krijesat pulsuese janë krimba në formë dhjami, ose “Urechis caupo”.

Përpara atmosferës së festave të Nëntorit, kur shumica e njerëzve bëjnë plane se ku do t`i kalojnë ato, sidomos kur dy ditët e festave i

Zakonisht për festa gjejmë në pemën e Krishtlindjes dhurata që na bëjnë të lumtur.

Kim Kardashian është nënë e 4 fëmijëve, 2 prej të cilëve kanë ardhur në jetë nga një nënë surrogate.

Një ngjarje e veçantë ka ndodhur në Kategorinë e Dytë në slloveni, teksa një lojtar është përjashtuar nga ekipi i tij.

Të paktën një herë në vit, datat e kalendarit përputhen për të na dhënë një të premte të 13-të.