Shqiptari që po kalon pushimet në Mykonos me vajzën e Donald Trump (FOTO)

28/07/2019 - 11:17

Vajza e presidentit amerikan, Donald Trump, Tiffany ka zgjedhur ishullin grek Mykonos për të kaluar disa ditë pushime. Ajo ishte e shoqëruar në ishull nga miqtë dhe i dashuri i saj, Michael Boulos.

Ajo që u vu re është se pranë Tiffany u pa edhe djaloshi kosovar, Adrian Krasniqi. Mesa duket djali ka miqësi me vajzën e Presidentit të SHBA-së. Nga foto duket qartë se ata po kalonin momente të mira në shoqërinë e njëri-tjetrit.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Melania Trump po dekoron për Krishtlindje Shtëpinë e Bardhë për herë të fundit.

Ngritja “raketore” Elon Musk mes njerëzve më të pasur të botës, vazhdon pa ndalim.

Një truk shumë praktik me lëvoren e bananes mund të bëjë mrekulli për këmbët tuaja.

Para dy netësh u mbajt ceremonia e “American Music Awards”, që mblodhi disa nga emrat më të njohur të muzikës botërore.

Një kirurg në Arabinë Saudite ka vdekur në dhomën e operacionit të spitalit ku do të kryente një procedurë ortopedike, njoftonin mediat v

Një taksist në Turqi ka bërë një gjest që jo shumë njerëz e bëjnë, pasi gjeti një sasi të konsiderueshme parash në automjetin e tij.

Periudha e vështirë është gati të mbarojë për pothuajse gjysmën e shenjave të zodiakut.

Këngëtarja shqiptare, Zajmina Vasjari mbetet një nga femrat më tërheqëse të showbiz-it shqiptar.

Përse vijojmë të dezinfektojmë sipërfaqet nga frika e koronavirusit kur e dimë se ai qëndron në afër?

Një burrë që vrau gruan e tij u tha policëve, se ajo nuk ishte e lumtur pasi ai nuk dukej aq mirë sa ajo.