Shtiret si shtatzënë, në barkun e rremë gjendet lëndë narkotike

15/11/2019 - 13:52

Një grua në Argjentinë është arrestuar, pasi policia arriti të zbulonte shtatzëninë e rreme në zonën e njohur si Valle de Uco, afër kufirit me Kilin.

Oficerët kontrolluan gruan, pasi gjetën dy pako marijuanë në një qese të zezë që i përkiste partnerit të saj që e shoqëronte gjatë udhëtimit.

Gjatë kontrollit, u zbulua se gruaja kishte krijuar një “bark të rremë” me 4 kg kanabis të shpërndarë në 15 pako dhe nuk ishte aspak shtatzënë.

Mendohet se ata ishin drejtuar drejt qytetit Santa Oliva.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Një modele është gjetur e pajetë pranë djalit të saj 2-vjeçar në një plazh gati një javë pasi rezultonin të zhdukur.

Bananja është një frut mjaft i dobishëm si për trupin dhe mendjen tuaj.

Murinjo është padyshim një nga trajnerët më të mirë në botë dhe protagonist si në fushën e blertë, ashtu edhe jashtë saj.

Identifikohet origjina kimike e reagimi fiziologjik ndaj një frike të madhe.

Irina Morozyk, gruaja e futbollistit ukrainas Nikolai, është bërë e famshme me përfshirjen e saj në futboll.

Në vitin 1989, një çift nga Long Island pagoi afërsisht 100 dollarë për blerjen e një garazhi.

Arabia Saudite po planifikon të ndërtojë një qytet-shtet të ri ndërkufitar, të qeverisur nga ligje perëndimore, si pjesë e strategjisë së

Shkrimtarja e njohur për fëmijë, Myzejen Konduri, njëkohësisht edhe Producente e Miss & Mr Durrësit dhe Miss & Mr Turizmi, bashkë

Personazhet e njohur të showbizit kanë dhënë kontributin dhe ndihmën e tyre për personat e prekur nga tërmeti i 26 nëntorit.

Në Shtetet e Bashkuara ndodhet ish-futbollisti dhe kapiteni i kombëtares shqiptare në futboll, Lorik Cana.