Si bien në grackën e femrave "të rrezikshme" bosat shqiptarë (VIDEO)

14/03/2018 - 14:00

Shpesh nëpër biseda apo tavolina flitet për vajzat e "rrezikshme" të cilat në zhargonin e përditshëm, thuhet se mund ta marrin dhe burrin nga krevati. Dhe ato, burrat "teveqelë" të cilët bien në grancë.

Ideatori dhe prezantuesi i emisionit "360 gradë" në Ora News, Artur Zheji ishte i ftuar në taksinë e Rudina Dembacaj ku i jep dhe një përkufizim këtyre femrave të rrezikshme.

Po si janë femrat e rrezikshme sipas Zhejit?

"Femrat e rrezikshme. Janë singël në kërkim të divorcimit të një burri mundësisht me karrierë të mirë dhe me lekë, janë joshëse, dinë të japin për një kohë të shkurtër iluzionin që janë femrat më seksi dhe kanë aftësi për të kontaminuar trurin e mashkullit. Dhe me çpo shohim xhiro janë shumë të kontaminuarit e kësaj. Sot në Shqipëri mund të them nja 10 emra, - por s'ti them dot për arsye etike - që kanë nga dy tre gra paralel. Gra që bëjnë dhe fëmijë. I merr fëmijën femra e rrezikshme këtij burrit teveqel dhe pastaj e mjel tërë jetën. Është bërë një lloj biznesi.

/portali DurresLajm/

Video: 
Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Nga 1 janari do të nisë transmetimin një serial i zhanrit komedi në platformën dixhitale ‘Tring’.

Para pak ditësh, u përhap me shpejtësi lajmi se dy kushërirat Beatrix Ramosaj dhe Anxhelina Hadërgjonaj, nuk flasin me njëra-tjetrën pas

Një grua 53-vjeçare nga Kina u trondit kur u zgjua në mëngjes dhe pa që tetë gishta të duarve kishin marrë ngjyrë të zezë.

23-vjeçari rumun, Kosmin Birlan, i ka surprizuar të gjithë me historinë e tij, teksa vendosi të hiqte dorë nga futbolli, për t’iu përkush

Instagram është kthyer në rrjetin social më të përdorur nga yjet e famshëm botërorë.

Prej 14 ditësh kryefjala e vendit është protesta e studentëve dhe kërkesat që ata i kanë parashtruar kryeministrit Edi Rama.

Një fëmijë i lindur para kohe dhe që ishte sa ora e të atit 24 javë më parë ka ndërruar jetë tragjikisht në krahët e së ëmës.

Kalimtarët u shtynë të mblidhnin kartëmonedhat që po fluturonin nga një ndërtesë.

Jo të gjithë qytetarët e kanë humbur kënaqësinë që të jep një kartolinë urimi, si për dërguesin ashtu edhe për marrësin per festat e fund

Të jesh një pjesëtar i familjes mbretërore duhet të jetë paksa e ndërlikuar sidomos gjatë festave të fundvitit.