Si do të dukej sot Princeshë Diana nëse do ishte gjallë (FOTO)

12/07/2020 - 21:47

Nëse do të ishte gjallë, Princeshë Diana do të ishte sot 59 vjeçe. Edhe pse ajo për fat të keq nuk është më, trashëgimia e saj vazhdon përmes djemve të saj, Princit William dhe Harry.

Teksa shohim veshjet dhe fotografitë më të bukura të Dianës, shumëkush do të pyeste se si do të dukej ajo nëse do të ishte akoma gjallë. 

Një artist në YouTube ka përdorur një magji digjitale për të na dhënë një ide më të saktë se si do të dukej Diana sot.

Sigurisht, rrudhat dhe thinjat mund të kishin dalë, por ajo do t’i kishte mbuluar ato, duke ruajtur shkëlqimin e mrekullueshëm.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Shënojeni diku emrin Elina Zhengo pasi me siguri do ta dëgjoni shpesh në të ardhmen si një ndër atletet më premtuese në Europë.

Një foshnjë raportohet se ka lindur shëndoshë e mirë në Kinë, megjithese i ishte mbështjellë kordoni i kërthizës rreth gjashtë herë përre

Fotoreporteri Bilal Jawich ishte në shtëpinë e tij, në periferi të Bejrutit kur një shpërthim, i cili ka lënë të paktën deri tani mbi 100

Ujori është një nga ato shenjat e ndërlikuara që i jep më shumë rëndësi miqësisë sesa marrëdhënies në çift.

Hudhra njihet gjerësisht për përfitimet e mëdha shëndetësore.

Gazetari i njohur Alfred Lela ka pozuar nudo përpara aparatit fotografik, duke vendosur një gjethe përpara organit gjenital.

Shenjat astrologjike shpesh zbulojnë shumë sekrete rreth një personi.

Shumë individë  kanë një zakon të keq për të mos pastruar sende që vijnë në kontakt me lëkurën aq shpesh sa duhet.

Familja Bates nga Tennessee i SHBA-ve, ka jo pak po 21 anëtarë.

Modelja e njohur, Gigi Hadid është duke shijuar periudhën e saj të shtatzënisë.