Si e festoi në karantinë 28-vjetorin e lindjes djali i biznesmenit të njohur

05/04/2020 - 16:11

Djali i biznesmenit të njohur, që mban postin e zv. presidentit në kompanitë e të atit, Fatmir Hysenbelliu festoi 28-vjetorin e lindjes.

Ai ka ndarë me ndjekësit një foto nga ambientet e shtëpisë, me shishet e shampanjës pranë, tortat, ku shfaqet mjaft i qeshur.

“Është ditëlindja ime sot. Duke i hapur shampanjat nga shtëpia këtë vit”, ka shkruar Fatmiri krah postimit më të fundit të tij.

Ndjekësit kanë lënë menjëherë një sërë komentesh duke e uruar për këtë ditëlindje, e cila ndryshe nga çdo vit e gjeti sipërmarrësin të mbyllur në shtëpi.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Unaza prej 14 karat ari dhe diamanti, të cilën Kobe Bryant ia dhuroi mamasë së tij 20 vjet më parë, është shitur për një  shumë prej 206 

Fotot e fundit të miliarderes së njohur, motrës së Kim Kardashian, Khloe kanë ngjalluar mjaft diskutime në rrjet.

Pas një operacioni të policisë nga Bosnja dhe Hercegovina, janë arrestuar plot 35 persona.

Nëna e dy fëmijëve, Laura Higginson, e cila po trajtohej në spital për një pneumoni të dyshimtë, vdiq pasi iu administrua aksidentalisht

Jona Shehaj gjatë kësaj kohë karantine ka përdorur shumë aplikacionin “Tik Tok”, por një video e saj ka marrë dhe vëmendjen e kryeministr

Deputeti Selami Jenishehri ka lënë gojëhapur të gjithë publikuan teksa është shfaqur me një model të ri flokësh.

Reperi i njohur Arkimed Lushaj, që njihet ndryshe me emrin e artit Stresi, ndodhet prej kohësh në një raport të komplikuar me bukuroshen

Masat e forta shtrënguese të marra nga qeveria për parandalimin e koronavirusit kanë paralizuar dhe “infektuar” disa nga sektorët e ekono

Një mjek i cili nuk ka përdorur sapun dhe shampo për 4 vite i ka lënë gojëhapur të gjithë teleshikuesit në New York.

Muzeu i Luvrit, i cili shumëfishoi ofertën e tij në internet dhe rrjetet sociale gjatë kohës së izolimit, u mbështet masivisht nga 10,5 m