Si e harxhoni kohën, bazuar në shenjën tuaj të horoskopit

14/11/2019 - 18:09

Si zgjedh secila prej shenjave ta harxhojë kohën, kur në fakt, duhet të ishin duke bërë diçka të dobishme?

Dashi
Futet në një debat politik në Faceboook

Demi
Pastron kuzhinën si e çmendur dhe fillon të planifikojë një darkë me miqtë

Binjakët
Telefonojnë një mike për të (bërë thashetheme) pyetur si është.

Gaforrja
Fillon të shkruajë një email, e ruan te draftet, fiksohet, e rihap, e korrigjon, e ruan te draftet.

Luani
Del për pazar dhe përfundon duke blerë gjithçka.

Virgjëresha
Bën playlista këngësh, rregullon garderobën, sistemon çantën.

Peshorja
ndalon për të shkrepur një selfie dhe përfundon në një shërbim fotografik që i ha gjysmën e ditës.

Akrepi
Hyn padashje te Instagrami i ish të dashurit, harxhon 3 orë duke e përndjekur nëpër internet.

Shigjetari
fillon dhe lexon diçka, çfarëdoqoftë.

Bricjapi
Nuk e kupton se pse njerëzit duhet ta harxhojnë kohën kot.

Ujori
Shkon në palestër për një vrap të shpejtë. Rri dhe për kardio dhe muskuj barku.

Peshqit
Caktojnë një seancë “urgjente” masazhi ose yoga.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Një grua 55-vjeçare është vrarë nga një tigër në kopshtin zoologjik të Zyrihut.

Një shpend që fluturon mbi plazhin Myrtle në Karolinën Jugut duke mbajtur në kthetra një peshk të stërmadh.

Ministri i Financave, Rishi Sunak inkurajoi sot britanikët të “hanë jashtë për të mbështetur” punësimin në restorante, në ditën e parë të

Ylli i muzikës pop Kate Perry, ka pranuar së fundmi depresionin dhe ankthin gjatë shtatzënisë me disa postime ‘kriptike’ në rrjetet socia

Bernie Ecclestone do të festojë në tetor 90 vjetorin, por përvecse është gjysh dhe stërgjysh, tani është bërë sërish baba.

Djali i akademikut të njohur Moikom Zeqo, Epidamn Zeqo, nga studio e “Historia ime”, foli këtë të premte për humbjen e parakohshme të të

DASHI: Si impulsivë, spontanë dhe me reflekse të shpejta, pjesëtarët e kësaj shenje janë inteligjentë dhe aktivë, kështu

Zonja e parë e Shtëpisë së Bardhë, Melania Trump është mjaft e njohur për gardërobën e shtrenjtë, por nuk janë vetëm rrobat e saj që janë

Mark Wahlberg ka bërë një njoftim që ka befasuar të gjithë ndjekësit e tij.

Turistet në plazhin Myrtle Beach, në SHBA, kanë asistuar në një skenë të pabesueshme.