Si u veshën Vip-at në hapjen e “Joni Peçi Store”

21/09/2018 - 13:02

Mbrëmjen e kaluar në kryeqytet u zhvillua një ndër eventet më të rëndësishme. Stilisti Joni Peçi bëri hapjen e madhe të dyqanit që mban emrin “Joni Peçi Store”. Festa e madhe nisi rreth orës 7:30 dhe vazhdoi deri në orët e vona të mbrëmjes me muzikë dhe argëtim. Të ftuar ishin personazhe të njohur të ekranit si këngëtarë, gazetarë dhe opinionistë, të cilët me praninë e tyre i dhanë më shumë ngjyra dhe atmosferë festës.

Sigurisht në një event të tillë nuk mund të mungonin veshjet e kuruara në detaje dhe fotot e shpërndara në rrjetet sociale. Nëpërmjet fotove të mëposhtme po ju tregojmë si u dukën VIP-at shqiptarë në hapjen e madhe, si Aurela Gaçe, Irma Libohova, Eli Fara, Eni Çobani, Mariza Ikonomi, Andrra Destani, Rozana Radi, Fiori Dardha, Rudina Dembacaj, Orinda Huta, Marçela Lati.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Pas përfshirjes në ngjarjen e ish-bllokut, këngëtarja Elvana Gjata po lakohet në media, edhe për një tjetër skandal.

Të jemi mirënjohës është diçka që të gjithë duhet ta bëjnë, por fatkeqësisht, në jetë më shumë ankohemi, pa i shijuar mirë momentet.

Miss-i i ri i Botës është shpallur Vanessa Ponce de Leon, një aktiviste e njohur për të drejtat e njeriut.

Disa shenja zodiakale janë më të 'mbyllura' ndaj dashurisë, përqendrohen në gjëra të tjera, ose janë më të komplikuar në ndjenja, ndaj mu

Lionel Messi është një prej futbollistëve më të paguar në botë dhe së fundi ka blerë një avion privat për familjen e tij që kushton rreth

Sonda InSight e NASA-s ka regjistruar tingujt e parë të erërave në Mars, gjatë javës së parë të operacioneve në këtë planet.

Finalja e madhe e “Këngës Magjike” përfundoi mbrëmjen e së shtunës.

Këngëtari Flori Mumajesi është shpallur fitues i edicionit të 20-të së spektaklit të “Këngës Magjike” me këngën “Plas”.

Aktori i njohur i humorit shqiptar, Florjan Binaj ishte i ftuari special i kësaj puntate në "Mos i fol shoferit" në Ora News. 

Për herë të parë Aulona dhe Fatma dolën nga kosherja e zakonshme për të sjellë këtë puntatë një Thumb Magjik.