Skandali me lojtarët e Anglisë, bukuroshja islandeze: Trajneri na erdhi në dhomë dhe…

15/09/2020 - 21:57

Vajzat islandeze, të cilat u futën në hotelin e kombëtares angleze në Rejkjavik për të takuar Fodenin dhe Grinudin, zbulojnë detaje të reja nga skandali që përfshiu talentin e Sitit dhe Junajtidit.Dy debutuesit me “Tre Luanët” u dërguan në shtëpi nga trajneri Sauthgejt pasi thyen protokollet “antiCOVID”, duke futur në hotel vajzat që njohën në “Instagram”, Nadia Gunarsdotir, 20 vjeçe, dhe Lara Klausen, 19 vjeçe.

“Ndonjëherë hap ‘Instagram’-in se nuk më kujtohet emri i tij (Fodenit). Shpenzova 55 paund për dhomën dhe ai nuk pagoi. Në mëngjes erdhi një burrë, që zbulova që ishte trajneri. Trokiti dhe kërkoi lojtarët. E përplasi aq fort derën, sa s’kisha dëgjuar kurrë në jetën time”, thotë Lara.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Intuita është mbase emocioni më i lidhur me astrologjinë dhe spiritualitetin.

Jahti i miliarderit rus,  Andrey Igorevich Melnichenko është parë duke lundruar në brigjet e qytetit të Sarandës.

Udhëtimi i fundit zyrtar i Princit Harry dhe Meghan Markle si anëtarë të Familjes Mbretërore u kushtoi taksapaguesve britanikë gati një ç

Një mi gjigand afrikan ka marrë një medalje ari prestigjoze për punën e tij në zbulimin e minave tokësore. Magawa ka nuhatur 39 miniera t

Nipi i Pablo Escobarit, Nicolas Escobar thotë se ka gjetur një qese plastike me para me vlerë prej 18 milionë dollarë të fshehura në muri

Një deputet në Argjentinë, që harroi kamerën ndezur, është pezulluar nga detyra.

Disa ditë më parë, vëmendjen e ndjekësve në rrjete sociale e mori një fotot të publikuar nga moderatorja e njohur Bieta Sulo.

Një baba e ka lënë djalin e tij vetëm në shtëpi me një të huaj për pesë ditë me radhë sepse donte të shkonte me pushime në Itali.

“Ata thonë se ajo që nuk të vret të bën më të fortë … Ja ku jemi, me dëshirën e madhe që të kthehemi më të fortë se kurrë!Me anë të këtij

E vendosur tani në SHBA, Meghan Markle hedh pas shpine kurorën angleze dhe i drejton sytë nga Shtëpia e Bardhë.