Sokol Balla, Erion Veliajt: Këpucët duhet t'i kishe pastruar më mirë! Reagon kryebashkiaku

Postuar: 22/03/2018 - 22:19

   Kryetari i Bashkisë Erion Veliaj ka qenë i ftuari i radhës mbrëmjen e sotme në emisionin Real Story të gazetarit Sokol Balla.

Veliaj e ka uruar Ballën për emisionin e ri në një televizion të ri, por ky i fundit e ka thumbuar keq atë.

Balla ka vënë re se kreu i Bashkisë i kishte këpucët me baltë, çka ja ka vënë në dukje.

Veliaj: Sot e kam sefte, të uroj shumë suksese

Balla: Vetëm se këpucët duhet t'i kishte pastruar më mirë

Veliaj: U mundova pak aty te grimi, por nuk ikte ajo balta.

Siç duket angazhimin shumë të madh që Veliaj ka pasur me mbjelljen e pemëve, ka dashur ta përcjellë mjeshtërisht edhe në studio, pasi dihet se ai është një person shumë i dhënë pas reklamimit të tij dhe bashkisë që drejton.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

   Mjekët janë shokuar kur kanë gjetur pjesën e një stilolapsi në organet gjenitale të një djali 6-vjeçar.

   Çifti japonez Masao dhe Miyako Matsumoto, të martuar që nga tetori i 1937, mbajnë rekordin Guinness si bashkëshortët më të moshuar në

   Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka qenë sot i ftuar në emisionin “Open” me gazetaren Eni Vasili.

   Michael Kors po raportohet se do ta blejë shtëpinë e modës ‘Versace’ për 2 miliardë dollarë.

Shakatë janë shumë të përhapura midis futbollistëve të ndryshëm dhe diçka e tillë i ka ndodhur dhe ekipit të Mançester Junajtid.

Këngëtari dhe aktori amerikan Al Matthews është gjetur i vdekur.

Filmi i njohur “Murgeshat gazmore” vjen me një kapitull të tretë plot me surpriza dhe me mungesë të aktores Whoopi Goldberg, e cila na ka

Në mes të turit për promovimin e librit të saj "Becoming", Michelle Obama kishte kohë për të zyrtarizuar një martesë.

"West Side Family" kanë qenë një nga grupet më të dëgjuar shqiptarë përsa i përket muzikës.

Kur shohim personazhe të njohur të botës së modës, apo aktor, këngëtarë etj, mahnitemi nga përkujdesi ndaj çdo detaji, sidomos të fytyrës