Sokol Balla largoi Rudina Xhungën? Gazetarja zbulon të vërtetën

Postuar: 19/03/2018 - 22:36

   Gazetarja e njohur Rudina Xhunga, e cila u largua nga ekrani i “Vizion Plus” pas ardhjes së Sokol Ballës, duke iu mbyllur dhe emisioni “Dritare”, ka treguar mbrëmjen e sotme shkakun e largimit.

Xhunga ishte e ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Panit”, ku u pyet nga fëmijët nëse ajo iku vetë apo e larguan nga “Vizion Plus”?

Rudina iu përgjigj fëmijëve duke u thënë: “Të dukem nga ato që e heqin unë ty?”. Gjithashtu gazetarja u dha një këshillë fëmijëve që të mësojnë e të bëhen zot të vetes.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Trupi i një milioneri nga Britania dhe bashkëshortes së tij tajlandeze janë gjetur në Tajlandën veriore pothuajse një javë pasi policia d

Çmimi naftës ka arritur çmimin më të lartë në katër vite duke u shitur 81 dollarë për fuçi.

Yjeve të famshme iu pëlqen shumë të luajnë me gërshetat dhe sidomos këtë vjeshtë kemi parë shumë prej tyre.

Së fundmi studiuesit janë fokusuar në zbulimin e “të fshehtave” që qëndrojnë pas mënyrës si ecën.

Disa prej vendeve ku u realizua filmi i famshëm "Game of Thrones" do të hapen për publikun vitin e ardhshëm.

Në një moshë të vogël ka nisur rrugëtimin e saj në televizion dhe tashmë cilësohet si një ndër moderatoret më të afta.

Policia e Qipros është përballur me një rast të çuditshëm denoncimi.

Sistemi i rritjes së flokëve është mjaft kompleks.

   Mjekët janë shokuar kur kanë gjetur pjesën e një stilolapsi në organet gjenitale të një djali 6-vjeçar.

   Çifti japonez Masao dhe Miyako Matsumoto, të martuar që nga tetori i 1937, mbajnë rekordin Guinness si bashkëshortët më të moshuar në