Sot ditëlindja e 110 e Enver Hoxhës, shikoni si reagon Rezarta Shkurta

16/10/2018 - 19:34

Ditën e sotme familjarët e ish-diktatorit Enver Hoxhës ka përkujtuar ditëlindjen e tij, 110-vjetorin.

Ndërkohë nuk e ka kaluar në heshtje as nusja e nipit të Enverit, teksa në një postim në Instagram, Rezarta Shkurta, bashkëshortja e Ermal Hoxhës, ka ripostuar foton e publikuar nga Teuta Hoxha.

“Sot për familjen tonë është një ditë e shënuar, në përkujtim të 100-vjetorit të datëlindjes së Enver Hoxhës”, shkruhet në këtë postim të bërë në Facebook, nga nusja e djalit të Enver Hoxhës.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Kilet e tepërta shpeshherë kthehen në sfidë për shumë prej nesh. 

Frikë në rrugët e Sidney, Australi kur nga një makinë njerëzit kanë parë një peshkaqen.

Sipas shkencëtarëve të NASA-s, jeta jashtëtokësore mund të zbulohet në dy dekadat e ardhshme.

Një foshnje nga Darlingtoni kaloi 4 ditë në spital duke luftuar për jetën pasi një anëtar i familjes, i sëmurë me herpes e puthi.

Shumë femra ankohen se nuk kanë gjetur ende dashurinë e jetës por një studim i ri tregon se ato duhet të lumturohen për këtë fakt, jo të

Prekja e një maceje ka rezultuar me pasoja të rënda për shëndetin e një blogereje 24-vjeçare.

Nuk janë gjetur ende gjurmët e avionit me të cilin udhëtonte sulmuesi i sapoblerë i Cardiff Citit, Emilinao Sala, i cili mendohet se ësht

Elena Di Martino është një super tifoze e Juventusit, e cila ishte në stadium për të ndjekur ndeshjen mes ekipit të Torinos dhe Chievo-s.

Rozana Radi mbetet një nga artistet më të dashura për publikun, këngët e të cilës janë kthyer në hite dhe dëgjohen nga të gjithë.

Sipas astrologëve ju mund të keni qenë një kombinim i keq në horoskop.