Sportistja bukuroshe vjen me poza provokuese

Postuar: 06/12/2017 - 16:10

   Tenistja ukrainase, Elina Svitolina, e mbylli sezonin me 5 trofe të fituar, por impenjimet e saj për 2017-ën ende nuk kanë përfunduar.

E renditur si e treta më e mirë në botë në muajin shtator, bukuroshja 23-vjeçare ka pozuar para aparatëve fotografikë, duke realizuar disa poza provokuese për një revistë në Ukrainë që kanë shkaktuar debat në vendlindjes së saj.

Elina nuk do t’ia dijë për kritikat, sepse i ka armët e forta për të fituar simpatinë e fansave të saj.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Kjo mund të jetë parajsa.

   Një peticion në mbështetje të një shoferi francez autobusësh që përballet me masë disiplinore pasi u filmua teksa qëllonte me shuplakë

Ka sezone kur flokët tuaj janë shumë të butë dhe me shkëlqim, por ka dhe raste kur janë shumë të ashpër dhe të thatë.

Fëmijët kanë dalë në rrugët e Gjermanisë këtë javë për të protestuar kundër përdorimit të tepruar të telefonavae nga prindërit e tyre.

Mesfushori i Çelsit, N’Golo Kante, ka bërë që disa tifozë të kalojnë një natë të paharruar.

Kompania SpaceX e Elon Musk ka zbuluar turistin e parë që do të fluturojë rreth Hënës.

   Njerëzit nuk mund të jenë 100% të mirë apo të këqij, ne të gjithë kemi një sasi të mirësisë dhe të keqes në trupin tonë.

   Arkeologët egjiptianë kanë zbuluar statujën e një sfinksi ndërkohë që zbraznin ujin nga tempulli faraonik i Kom Ombo në qytetin jugor

Njerëzit shpesh përcaktojnë qëllime të ndryshme gjatë gjithë jetës së tyre.

Të gjithë atë njerëz që përtojnë të shkojnë në palestër apo nuk ushtrojnë aktivitet fizik, do t'ju vijë shumë keq për veten e tyre pasi t