Sportistja e famshme i befason të gjithë, nis "profesion" të ri

07/05/2020 - 22:43

Erika Fonten, një prej gjimnasteve më të famshme amerikane, ka zgjedhur një profesion të ri për t’i shtuar të ardhurat e saj. Ajo ka hapur një llogari në platformën “OnlyFans”.

Bëhet fjalë për një platformë për të rritur, ku ndjekësit paguajnë rreth 15 dollarë për ta parë sportisten në poza intime.

“Jam rritur duke dashur të jem e famshme”, është shprehur gjimnastja për “247Sports”. Kujtojmë që Erika e cila ka përfaqësuar Universitetin e Virxhinias Perëndimore, është shpallur tri herë kampione kombëtare për të reja, ndërsa gjatë kolegjit ajo është ngjitur pesë herë në podium në garat kombëtare në SHBA.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Milica Dabovic, kampione Europe me Serbinë në vitin 2015, ka qenë një nga basketbollistet më të bukura.

Trajnerja e fitness-it, Dorina Mema ishte e ftuar në emisionin "Ftesë në 5" në Top Channel ku foli për lidhjen e veçantë me qenushin e sa

Gjendet trupi i pajetë i aktores Naya Rivera, në një liqen në shtetin amerikan të Kalifornisë.

Shfaqen delfinët në bregdetin e Currilave në Durrës!

Një ngjarje tragji-komike i ka ndodhur një gjermani, i cili kishte zgjedhur të kalonte pushimet në Ulqin.

Zindzi Mandela, vajza e udhëheqësve të Afrikës së Jugut Nelson dhe Winnie Mandela, ka ndërruar jetë papritur në moshën 59-vjeçare.

Ndahet nga jeta Kelly Preston, bashkëshortja e John Travolta.

Një familje e njohur aktorësh në Indi ka rezultuar pozitive nga testi i koronavirusit Covid-19.

Nëse do të ishte gjallë, Princeshë Diana do të ishte sot 59 vjeçe.

Rober Irwin është një figurë e njohur televizive në Britaninë e Madhe.