Surpriza që la pas Kobe Bryant për fansat

03/04/2020 - 18:42

Kobe Bryant vdiq së bashku me vajzën e tij 13-vjeçare Gianna Bryant dhe shtatë persona të tjerë në një aksident ajror me helikopter në janar në Calabasas, California.

Dhe bashkëshortja e tij ka çuar deri në fund punën e tij. Vanessa njoftoi se “The Wizenard Series: Season One” është gati dhe fansat mund ta blejnë.

“Mirësevini në Dren! Shpresojmë që të gjithë të jeni gati për të kapur fatin e West Bottom Badgers, për një sezon tjetër magjik të basketbollit,” shkroi ajo në një postim në Instagram.

Libri është vazhdim i botimit të parë të Kobe që doli vitin e kaluar “The Wizenard Series: Training Camp”.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Këngëtari Aleksandër Gjoka duket se është mjaft i revoltuar me kryeministrin Edi Rama sa i përket masave anti-koronavirus.

Tenori i famshëm italian Andrea Bocelli tregoi se në muajin mars ka rezultuar pozitiv ndaj koronavirusit, por që atëherë është shëruar pl

Kompania amerikane e bioteknologjisë, Novavax, filloi testimin në njeri të vaksinës kundër koronavirusit dhe tha se në korrik pret rezult

Programi më i ri që ka startuar në “Top Channel” çdo të premte “Aventurierët” vjen në formën e një reality show por që në episodin e plot

Studime të ndryshme tregojnë se çokollata e zezë ndihmon në përmirësimin e cilësisë së flokëve dhe parandalon rënien e tyre.

Reperi britanik, Swarmz, arriti që të shpëtonte pa lëndime nga aksidenti që pati me “Ferrari”-n 250 mijë paund (280.000 euro), pasi u për

Më 26 janar legjenda e basketbollit Kobe Bryant ndërroi jetë në një aksident tragjik së bashku me vajzën e tij dhe 6 persona të tjerë.

Një efektiv policia është ndjerë keq dhe ka pësuar një gjendje të fikëti, teksa ishte në krye të detyrës.

Prej disa kohesh, perflitet se Harry dhe Meghan Markle janë në krizë dhe mund të ndahen.Shkak i kesaj jane spekulimet se Meghan detyroi H

Të rinj e të moshuar kanë harruar kohën e pandëmisë dhe kanë shkuar të shijojnë rrezet e dielit në bregdetin e Golemit.