Tapë me alkool, publikohen fotot shqetësuese të familjes mbretërore

Postuar: 25/05/2018 - 16:06

Fotografi i vip-ave Max Butterworth ka vendosur të trazojë ujrat. Së fundmi ai ka bërë publike një album të realizuar nga viti 2005 deri në 2008-ën ku shfaq anën e errët të personazheve të famshëm.

Ato që menjëherë janë bërë virale duke ngritur shqetësime edhe tek familja mbretërore i përkasin Kate Middleton, Princ William dhe Harry.

Fotot bardhë e zi i shfaqin teksa dalin nga një klub nate krejtësisht të dehur me një pamje jo fort të këndshme në fytyrë ndërsa përpiqen të zënë vend në taksi ndërsa Harry mundohet të qëndrojë i qetë e të mos godasë ndonjë paparac në fytyrë.

Ata ishin të shoqëruar nga këngëtarja e famshme Cheryl me të cilën asokohe ndanin një shoqëri të mirë por që gjithashtu ishte shpatulla ku Kate mbështetej pasi e kishte humbur nga alkooli.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

   Artisti Robert Aliaj ka bërë një rrëfim të fortë në studion e emisionit “Provokacija” të Mustafa Nanos në ABC News.

   Kimberly Thompson është ish-bateristja e stafit të Beyonce, e cila sapo është tërhequr nga detyra e saj.

   Kur dëshira për të luajtur në lojërat online, na kthehet në një obsesion, duhet të bëjmë kujdes sepse tashmë kjo është një sëmundje…”

   Noah Cyrus po shet një shishe me lotët e saj, për 12,000 dollarë.

Nëse nuk e njihni Cristiano Ronaldo-n, atëherë duhet të keni jetuar poshtë një shkëmbi për 15 vitet e fundit.

Mbrëmjen e kaluar në kryeqytet u zhvillua një ndër eventet më të rëndësishme.

Pasi i ofendoi fëmijën gjatë transmetimit të emisionit ngjarja ka degraduar kur aktorja e njohur është ngritur nga vendi dhe i ka qëlluar

Një parashutist amerikan gati theu këmbët e tij kur hedhja nga pallati 19-katësh nuk shkoi ashtu sic duhej.

Mjaftojnë 30 minuta pas konsumimit të një pijeje të ëmbël joalkoolike, që niveli i sheqerit në gjak të rritet ndjehsëm.

   “Game of Thrones” fitoi çmimin Emmy në kategorinë e më të mirit për seritë dramë, për të tretën herë.