Portali "DurrësLajm" kërkon të punësojë një gazetar/e për web, të interesuarit të dërgojnë CV-në në adresën e email: [email protected]

Tendencat e thonjve pranverë - verë 2021

07/04/2021 - 21:35

Transparente, me ngjyra,  dizenjime abstrakte, french me nuanca metalike, trendet e thonjve 2021 të lënë pa fjale!Nëse do te flasim për tendencat pranverë - verë 2021 në muajt e ngrohtë do të triumfojnë ngjyrat pastel, nude,  që nga tonalitetet e bezhës  deri tek roza romantike.  Këto ngjyra dhe dizenjime janë të përshtshme për ҫdo tip dhe personalitet femëror.

Protagonistja e verës së kaluar e bardha,  kthehet për të dominuar përsëri, e vetme ose me dekorime të vogla. Thonjtë me xhel mat dhe sfumaturë vazhdojnë të rezistojnë edhe në pranverë – verë edhe pse dominuan edhe gjatë stinës së ftohtë.

Disa propozime dhe ide nga të cilat mund të merrni frymëzim i gjeni në galerinë e mëposhtme.  

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Pak javë më parë u zbulua se moderatorja Eni Vasili është shtatzënë për herë të parë.

Pasi emri i tyre u lakua në media për një sherr të supozuar mes të dyve, dy kandidatët për deputetë të Partisë Socialiste për qarkun Durr

Familja Mbretërore i dha lamtumirën e fundit dy ditë më parë Princit Philip, i cili ndërroi jetë në moshën 99-vjeçare.

Kryeministri Edi Rama ka pasur marrëdhënie tepër të ngushtë me gjyshen e tij, e cila ishte tepër e dhënë pas fesë dhe gjatë natës dëgjont

Gjatë intervistës me moderatorin Ardit Gjebrea tek rubrika “Gjysma ime” tek "E Diela Shqiptare", Lulzim Basha ka treguar një bisedë me va

Bashkëshorti i mbretëreshës së Anglisë, Princi Philip, i cili ndërroi jetë në 9 prill, u përcoll dje për në banesën e fundit.

Lulzim dhe Aurela Basha ishin sot në emisionin “E diela shqiptare” në një intervistë ndryshe.

Miliarderja e re, Kim Kardashian, u mburr në rrjetet sociale me një gjerdan të ri diamanti me vlerë deri në 150,000 dollarë.