Teshtin dhe... vdes

19/09/2018 - 19:45

   Një 28-vjeçare ka humbur jetën në Stamboll pasi nuk i mbijetoi një krize në zemër që pësoi pas teshtimës.  “CNN Turk” raporton se Gamze Kalayci, nga Trabzoni kishte shkuar në Stamboll për të kuruar problemet me zemrën.

E reja u transportua me shpejtësi në spital, por pavarësisht ndërhyrjes së mjekëve nuk arriti të mbijetojë.

Familjarët thanë për median turke se ishin të gjithë bashkë në shtëpi, kur vajza e tyre teshtiu dhe i ra të fikët. Në këtë moment ajo raportohet se ka pësuar krizë në zemër edhe ngjizje gjaku në tru.

Kalayci po priste t’i nënshtrohej një operacioni në Stamboll, qytet nga i cili do të kthehet e vdekur tashmë në vendlindjen e saj, Trabzon, ku edhe do t’i jepet lamtumira e fundit.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Volejbollistja shqiptare e talentuar, Erblina Bici, vetëm 2 javë më parë, fitoi Kupën e italisë me skuadrën e saj Igor Volley N

Drini Zeqo është një ndër personazhet më simpatikë dhe më të pëlqyer nga femrat, e ndonëse është komentuar shpesh për lidhje dashurie, at

Luana Vjollca ka uruar në një mënyrë shumë të veçantë 11-vjetorin e pavarësisë së Kosovës.

Historia që mbylli puntatën e shtatë të programit “Dua të të bëj të lumtur” ishte ajo e dashurisë së Erjonit dhe Emit.

Ju do të keni mundësinë të shijoni një pamje mahnitëse këtë javë, pasi 'super snow moon' e rrallë do shfaqet në qiell gjatë natës.

Eneda Tarifa mbetet prej vitesh një nga këngëtaret më të dashura për publikun, këngët e të cilës janë kthyer në hite dhe i dëgjojnë të gj

Ky është momenti tronditës kur një shtëpi shpërtheu pasi burri që jetonte atje, i vuri flakën teksa brenda saj gjendeshin ai dhe ish-bash

Diego Simeone rinovoi me Atletico Madrid deri në vitin 2022, por ajo që ka zbuluar media spanjolle “AS” është një bombë e vërtetë.Paga e

Meghan Markle do të kthehet në ekranin e madh.

Klaudia Pepa tërheq gjithnjë vëmendjen me postimet në Instagram dhe kështu ndodhi edhe mbrëmjen e djeshme kur për Shën Valentin balerina