Tipari më negativ i çdo shenje horoskopi

09/12/2019 - 22:30

Dashi (21 Mars - 19 Prill)

Ju jeni narcisë . Kjo ju ndihmon të mbroheni. Instinktet e tua për ‘mbijetesë’ ju nxjerrin nga  çdo situatë edhe pse kjo ju bën të dukeni egoist.

Demi (20 Prill - 20 maj)

Ju jeni dembel, i pakujdesshëm dhe i çrregullt. Ju e dini që shumë gjëra janë të pakuptimta dhe i shpëtoni rrëmujës duke i kujtuar vetes se çfarë keni prioritet dhe çfarë jo.

Binjakët (21 maj - 20 qershor)

Ju hyni tek njerëzit që pështaten në çdo situatë dhe çdo njeri.  Nëse binjakët do të përmblidhnin filozofinë e tyre me një shprehje ajo do ishte “më mirë një mik sesa një çiflig” Ju keni rrethe të zgjeruara shoqërore që vijnë bashkë me avantazhe e disavantazhe.

Gaforre (21 qershor - 22 korrik)

Kush e fiton urrejtjen tuaj e fiton përgjithmonë. Nuk falni dhe kjo e bën besimin tuaj shumë të çmuar. Sa herë që takoni një person të ri jeni skeptikë dhe kjo ju mbron nga gënjeshtarët e manipuluesit.

Luani (23 korrik - 22 gusht)

Ju jeni një person egocentrik deri në manjakëri. Megjithatë egoizmi deri në një farë pike (të cilën ju e tejkaloni ndonjëherë) ju shtyn të bëni përpara dhe të mos paturit frikë më shumë i jep zgjidhje problemeve tuaja, sesa ju fut në telashe.

Virgjëresha (23 gusht - 22 shtator)

Ju jeni një kritik i ashpër i gjithçkaje dhe i gjithkujt. Në planin afatgjatë, ju mund të perceptoheni si një përbindësh, por e vërteta është, ju me të vërtetë thjesht nuk dëshironi kotësira në jetën tuaj.

Peshorja (23 Shtator - 22 Tetor)

Ju jeni gënjeshtari më patologjik në botë. Kjo sepse nuk dëshironi të lëndoni askënd dhe përpiqeni të ruani balancën. E vërteta e hidhur dhemb, ndaj ju preferoni më mirë një gënjeshtër të ëmbël.

Akrepi (23 tetor - 21 nëntor)

Ju jeni manipulues. Nuk ka rëndësi sesi e arrini një gjë, e rëndësishme është që ju në fund të ditës të keni atë që doni. 

Shigjetari (22 nëntor - 21 dhjetor)

Ju e keni të pamundur të ‘hidhni’ rrënjë dhe të vendosni nevojat e të tjerëve para tuajat. Një Shigjetar i vetmuar është një Shigjetar i lumtur.

Bricjapi (22 Dhjetor - 19 Janar)

Ju përdorni frikën që futni tek të tjerët për të marrë atë që dëshironi. Të kesh frikë nga gjuha jote e helmuar të jep lirinë për t'i larguar njerëzit nga rruga jote.

Ujori (20 Janar - 18 Shkurt)

Ndjesia juaj për të ruajtur veten është e ngjashme me egoizmin e ftohtë. Ju doni vetëm të merrni e të mos jepni!  Ju nuk e vini re se jeni egoist, pasi as kritikat gjithashtu nuk ju hynë në sy.

Peshqit (19 Shkurt - 10 Mars)

Ju jeni tepër të ndjeshëm dhe e përdorni atë mentalitet të trishtuar për t’i bërë njerëzit t’ju vijnë pas fijes apo t'ju japin gjithçka që dëshironi. Master manipuluesit nuk vuajnë nga viktimizimi i tyre

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Një nuse australiane u hakmorr në mënyrën më të mirë ndaj të dashurit të saj Alex pasi mori vesh se ai ishte në një lidhje paralele me nj

Princi Harry u përpoq të shpjegonte publikisht se vendimi për t’u shkëputur nga familja mbretërore nuk ishte i lehtë për të.

Ditën e djeshme u luajt ndeshja mes Liverpulit dhe Junajtid, e cila u fitua nga të besuarit e Klop me rezultatin 2-0.

Gratë me ndikim të lartë në mediat sociale, apo siç njihen ndryshe me termin “Influencer”, marrin pothuajse çdo ditë oferta monetare në k

Një kolumbian shpiku rrëmbimin e tij të paqenë për të mos u martuar.

“Ekonomitë seksiste” po përkeqësojnë pabarazinë globale të të ardhurave, derisa numri i miliarderëve është dyfishuar në dekadën e fundit,

Futbollisti shqiptar Elis Bakaj është bërë baba dhe emocionin e ka ndarë me miqtë e tij në profilin zyrtar në Instagram.

"ThumbON"  nga Aulona dhe Fatma ka surprizuar sërish këtë të diel në ekranin e "Rtv Ora" me një tjetër kamera të fshehtë.

Në një deklaratë, Buckingham Palace njofton se Princi Harry dhe Meghan kanë humbur titujt e tyre mbretëror dhe nuk do të marrin më fonde

Mendoni një pengesë të gjatë prej 9 kilometrave që ndihmon në mbrojtjen e qytetit nga ujërat e përmbytjes gjatë stuhive të ashpra si Sand