Transformohet ish-presidentja (FOTO)

Postuar: 19/04/2018 - 20:05

   Pavarësisht të gjithave, ajo po duket më në formë se kurrë me pamjen fizike, e çdo herë e veshur me plot shije.

Ish-presidentja e Kosovës, Atifete Jahjaga ka pësuar një ndryshim të madh që nga koha kur ishte në këtë post e deri tani

Por, pesha e saj është ajo që dukshëm lehtë dallohet, por ajo është akuzuar shpesh dhe për ndërhyrjet kirurgjike.

Në fotografinë e fundit të publikuar në llogarinë e saj në Facebook, ish-presidentja po duket e bukur si asnjëherë më parë.

Vetëm pak kohë pas përfundimit të mandatit, ajo u nda dhe nga bashkëshorti i saj, Astriti, i cili javë më parë bëri publike lidhjen e tij të re.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Një grua ishte duke pastruar dhomën e vajzës së saj, kur u tmerrua nga ajo çfarë pa poshtë krevatit.

Një kirurg kalifornian dhe e dashura e tij janë vënë nën akuzë për drogimin dhe sulmin seksual ndaj dy grave, ndërsa autoritetet thonë se

Këngëtari dhe kompozitori i njohur shqiptar Flori Mumajesi, ka treguar për herë të parë publikisht simpatinë e tij për një ndër politikan

   Coca-Cola njihet në të gjithë botën për pijen e famshme me gaz, por shumë shpejt mund të njihet edhe për pijet me kanabis.

   Të përjetësuar në mermer, gangesterët e viteve ’90 nuk e kanë kursyer luksin as në “botën tjetër”…

   Një 28-vjeçare ka humbur jetën në Stamboll pasi nuk i mbijetoi një krize në zemër që pësoi pas teshtimës.

   Është e pabesueshme të mendosh se janë bërë 21 vjet qe kur bota humbi Dianën, Princeshën e Uellsit.

Këtë fundjavë pritet të mbahet dasma e shumëpërfolur e çiftit, Elita Rudi dhe Gjiko.

Ato janë mikesha të pandara, por pas një periudhe të gjatë mungese në rrjetet sociale, kishte munguar po ashtu dhe humori që ato përcjell

Një nuse 21-vjeçare e sapo martuar, ka refuzuar të puthë bashkëshortin pasi prifti i deklaroi burrë e grua.