Trendi më i ri i "Instagram"- it, shkallët e Joker- it

21/10/2019 - 11:17

Duket se fiksimi më i ri i "Instagram"-it është një dhe i vetëm: shkallët e Joker-it.

Admiruesit e "Joker", i cili pushtoi kinematë fillimin e këtij muaji janë duke rikrijuar imazhin e rolit të portretizuar nga Joaquin Phoenix, i cili në një prej skenave të shumta shfaqet duke vallëzuar poshtë shkallëve, teksa interpreton "Rock and Roll Part 2" të Gary Glitter-it.

Për fare pak ditë, këto shkallë janë shndërruar në një tërheqje të vërtetë për turistët, ku shihet dyndje e madhe njerëzisht rreth zonës në fjalë.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Futbollisti shqiptar Elis Bakaj është bërë baba dhe emocionin e ka ndarë me miqtë e tij në profilin zyrtar në Instagram.

"ThumbON"  nga Aulona dhe Fatma ka surprizuar sërish këtë të diel në ekranin e "Rtv Ora" me një tjetër kamera të fshehtë.

Në një deklaratë, Buckingham Palace njofton se Princi Harry dhe Meghan kanë humbur titujt e tyre mbretëror dhe nuk do të marrin më fonde

Mendoni një pengesë të gjatë prej 9 kilometrave që ndihmon në mbrojtjen e qytetit nga ujërat e përmbytjes gjatë stuhive të ashpra si Sand

Khagendra Thapa Magar, burri më i shkurtër në botë ka ndërruar jetë në moshën 27-vjeçare.

Një injeksion dy herë në vit që zvogëlon kolesterolin e keq për të mbrojtur zemrën është zgjidhja e kompanisë NHS me qendër në Britaninë

Një grua është bërë lajm i ditës në Britaninë e madhe nga gazeta

Frogmore Cottage, shtëpia e Dukës dhe Dukeshës së Sussex, Harry dhe Meghan është në proces mbylljeje, pas spekulimeve që çifti nuk ka ndë

Për disa njerëz, pasuria është rezultat i një pune të palodhur, ndërsa për disa të tjerë, mjafton ta mendojnë dhe ditën tjetër janë të pa

Disa udhëtarë mbetën të plagosur pasi një dallgë e madhe u përplas në dritaret e trenit, në një kohë kur Britania po përballet me një mot